1 iunie - Intalnire Desprecopii la Piatra Neamt

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

Buna dimineata!
vin si eu repede, repede sa intaresc spusele celorlalte mamici din Piatra Neamt! a fost o super petrecere, o multime de surprize frumoase, cadouri care mai de care mai utile si mai minunate!

Multumim Laura, multumim DC, multumim tutror copiilor mici si mari care au facut asa o atmosfera frumoasa! imi pare rau ca am lipsit de la poza de grup , fiind ca eram la baie cu Denis. nu se poate edita cumva in photoshop sa apar si eu ?

abia astept sa ma uit pe poze! si astept cu mult drag si alte intalniri!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Lora, daa! De acord cu tine, iar doamna care a pictat-o merita toate laudele. E prima pictorita de fetze de copii care a facut ce i-a cerut fiecare copil (si eu ), nu s-a axat pe 2-3 modele 'clasice' cum se intampla la alte petreceri. Felicitari doamnei de la Lollipop pt tot ce a facut ieri! (speram ca ne citeste in continuare )



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Da, cei de la Lollipop chiar merita felicitari, au organizat f. bine copii, au stat mereu printre ei, astfel incat noi, mamicile, sa avem timp sa stam impreuna, fara nicio grija. Iar dansurile pe care le-au dansat cu copiii au fost la inaltime. Am si 2 filmulete, sa vad daca a iesit ceva.

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Viitorii membri :





Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Azi Stefan a plecat la gradinita cu insigna mea cu nickul de pe desprecopii, a zis ca e "medalia" lui !
Ne-am simtit foarte bine aseara, multumim foarte mult pentru cadouri, desprecopii, sponsorilor, Laura, ne-ati oferit o seara deosebita, copiii s-au simtit foarte bine, noi la fel, am cunoscut mamici noi, chiar n-am avut idee ca sunt atatea forumiste din Piatra ... va asteptam la subiectul nostru despre Piatra Neamt sa schimbam impresii.
Pozele sunt foarte frumoase, locul de joaca merita felicitari!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

BazarGeneral

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Si noi ne-am simtit foarte bine la petrecere! Multumim frumos pentru tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Vin si eu sa intaresc cele spuse mai sus de celelalte mamici: a iesit o petrecere frumoasa. Cei de la Lolipop au stiut sa faca atmosfera si sa tina copii in frau. Locul de joaca este super, este spatios si au loc amenajat pentru parinti.
Nu mai spun de Laura care s-a depasit pe ea insasi. A organizat totul in cel mai mic detaliu. Bravo tie si de la noi o .

Lora Andrada e tare incantata si mandra de poza.


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada
greutatea mea

"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

felicitari si din partea mea nemtenilor!!!!!

super imagini

iata ce frumos scrieti si voi inca o fila in istoria DC


bravo Laura!

cred ca noi doua ne-am putea gandi la organizarea unui party comun - cum au zis fetele din Bucuresti ... pe un stadion

ce zici, te bagi?

Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (2 ani) si Teo voinik (4 ani)

www.desprecopii.com/info.asp?id=3114" target="_blank">1 IUNIE, party DC - in lumea copilariei macar pentru o zi!



............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Filmulete de la petrecerea de la Piatra Neamt:
https://picasaweb.google.com/LoraG76/PetrecereDC1Iunie?authkey=Gv1sRgCNLOq4KUvZKxYA#

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

http://community.webshots.com/album/577049286UYRuhK" target="_blank">Carti personalizate - www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">http://www.carteacopilariei.ro/" target="_blank">Cartea copilariei
http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=LoraG76&catid=&search=Cauta&searchtype=2" target="_blank">Lucrusoare la bazar umanitar

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

A fost supeeer si pentru noi, adultii,copii ce mai...nemaipomeniti.!S-au jucat pana la epuizare .Intradevar locul de joaca este foarte fain,spatiu suficient .
Multumim , sponsorilor si tie Laura

http://community.webshots.com/user/allexa06

Mergi la inceput