Pufi iubiti de ian-feb 2010 (11)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

sa ne laudam si noi cu cate ceva, pt mine sunt de laudat....nu stiu pentru altii........


-ii spun iubeste-o pe mami:el ma srtange de gat tare tare cu ambele maini...........e asa de frumossssssss..........................doamneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

-ii spun sa imi dea pup-si vine si isi baga odata nasul sa i-l pup, apoi fruntea.....si apoi zabeste rebel............

-am impresia ca ma imita...........in sensul bun al cuvantului...........si imi vine sa il pap tot tot


il iubi si pe tati, daca ii zic

- aseara am fc gogosi si i-am dat sa pape, si i-am zis da-i la tati sa mancance..........si a mers si i-a bagat juma de gogoasa in gura.........


apoi incepe sa isi bage jucariile in ladita......sau cum ii zice in cos...........

si sa stie locul la jucariile mai mari............


afara:
il intreb unde merge avionul/elicopterul....si el isi ridica capul sper cer si arata .........cu degetul din mijloc de la mana dreapta si tot ii spun ca nu cu degetul ala..........dar degeaba............


stie unde sunt iepurii. unde e sera, alearga dupa gaini sa le prinda, dupa porumbei(are tati vreo 50 de bucati)....nu ii e frica de nimic...........


se baga la vaci, la porci.se duce la cal, sta calare si face di-diiiiiiiiiiiii

n-are nici o greata

de caini nici nu vorbesc, numa sa se opreasca sa ii kilareasca......


so incep sa cred, ca fecioerul meu pricepe mare parte de tot ce ii zic.......bineinteles daca vrea.................

Bea, mamica fericita de flacau Ivan nazdravan(14.01.2010 si 6+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!



Bravo Ivanelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

nu pottttttttttttttttttt

nu imi merge nici o parola............................

poate face altcineva sau sa imi trimiteti si mie ca nu stiu care trebuie folosit........

Bea, mamica fericita de flacau Ivan nazdravan(14.01.2010 si 6+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Of Bea, lasa si tu pe altcineva sa-l schimbe de kk.
I-am facut poze delfitzei rujata, o sa urc una sa o vedeti.

Ne-am intors de la vaccin, i-am facut priorixul, a plans doar 3 secunde.
Bilant: 9,600 kg si 80 de cm. Mi-ar fi placut sa aiba macar 10 kg, desi nu pare slaba, doc a zis a e bine proportionata. Nu stiu cum sa o fac sa pape mai multa mancare solida. Azi a mancat doar o bucata de paine, pe drum, cand ne intorceam de la doctor. I-am facut fructe pasate de dimineata...nici n-a vrut sa le guste. Pun imediat de o supa din pui de tara cu galusti, sper sa manance cand se trezeste.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)



Bine ca n-a plans, sa nu aiba nici reactii adverse.
Lasa, ca o sa manance ea....e mai silueta....cred ca e mai important sa fie sanatoasa. Nu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Citat:
citat din mesajul lui Beatrice1982

fetele.....cine se pricepe...acu mi-am adus aminte ca am vz body fain pe Mara...........

cine stie si aveti deja experienta...........

o firma buna de body-uri........care tin si is ok...........
pe net.............stiti???????????
please daca stiti trimiteti un link ceva,..............

Bea, mamica fericita de flacau Ivan nazdravan(14.01.2010 si 6+ cu fetita cu codite...


Doamne ajuta!



cel mai mult si cel mai mult mi-au placut body-urile de la Next. Le-am cumparat de pe siteul ala bebeshopp punct ro. Cred ca brandul Next este comercializat de Mother Care, dar nu stiu sigur.
I-am luat 3 body-uri pe care le poarta de atunci, inca ii vin, ca sunt marime nordica, adica sunt mai lungi, si sunt foarte bune la material.
Alea mi-au placut cel mai mult.
Si i-am mai luat multe de la Kiabi, firma Kitchoun, dar nu stiu daca au magazin online, de fapt nu cred.





Edit: Next e separat de mothercare, am intrat pe site si apare separat. Ma rog...nu stiu sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac eu repede un capitol nou si iti trimit PM dupa Bea.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitol nou aici

Mergi la inceput