Pufi 2010 (193) - LMA Alexander! LMA Tomaca!

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elefantica

Am intrat sa ma laud ...a papat isabela 5 lingurite de cereale ......nu credeam sa ajung sa ma bucur la 5 lingurite

bea ...ai dreptate ...cu toate ...ma simt si prost ca ti-ai luat din timpul tau pretios k sa calmezi o crizata ca mine ...offf...




ei...nu e chiar asa...............
mie imi place sa ajut oamenii, cu ce pot, aici mai mult cu o vorba buna..............dar cateodata face minuni si aia, stiu de la mine...........

nu esti deloc crizata.esti cea mai buna mama pentru isabela, si ea stie, dar tu inca nu stii..........asa ca revino-ti, si totul va fi bine..............

important e sa crezi ca va fi bine si cu siguranta va fi.................


o sa fie invatatura de minte si data viitoare ai sa reactionezi mai cu calm si mult mai altfel...............



dar e bine asa cum e.si reflecateaza un pic la tot si vei vedea cate lucruri bune ai sa vezi in tot ceea ce a trecut, si mai ales in ce va fi..........


trebuie uneori sa vedem si parte plina apaharului ca altfel nu putem merge inainte


gata cu politica.........

ma bucur ca a papat...vezi ca va fi bine?
si atat e bine pentru ea, nu ai frica!!!!!
maine va papa 6 poimaine 7 si tot asa............


nu dispera si aici vei primi mereu un ajutor oricat de mic ar fi el.............

puppppppppppppppppppppp

ma duc sa fac baie
sa iol culc pe ivanelu daca pot...........si apoi mai vedemmmmmmmmmm


puppppppppp



I don't know much...but I know I love you...and I always will...'cause you're my soul and you are the air I breathe...

Happy New Year!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Ele 5 linmgurite!
Se poate si mai rau...Mara a mancat azi asa: nici macar o lingurita din fructele cu branzica, o lingurita din ciorba de pui de tara pe care i-am preparat-o cu dragoste.
Acum seara am pus-o in scaunel si i-am pus in fata pufuleti, paine, para, feliute de mandarina. A gustat de pe acolo cate ceva...marele dezastru lasat inca nu l-am strans.

Azi a miorlait toata ziua, nu ma lasa sa-i sterg mucisorii desi la fiecare starnut ii ajung in barba . Daca o sterg la nasuc urla ca din gura de sarpe asa ca trebuie sa inventez chestii sa ma pot apropia de fata ei.

Sper sa nu ne tina mult ca mi-e tare mila de ea.

Sanatate multa pt toti pufuletii!

Xela pt shopping, sa le porti sanatoasa. cat de gratios mananca A pufuleti si ce cavaler frumos ai tu acolo.

Va multumim pt urarile de sanatate.

Alex m-am prapadit de ras, se vede ca erai neforumita.
Felicitari pt analizele lui tati de Y! Va asteptam acasa, cand vreti voi.

Am citit tot, imi amintesc putin. Stiu sigur ca mai vroiam sa raspund dar cu neuronul si zapaceala zilei de azi.....

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Fac capitol nou.

_
Mirela si Mara Ioana (ianuarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufuleti2010 spune:

Capitol nou

Mergi la inceput