Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Dumnezeu s-o odihneasca!
E socant! Dar imposibil de crezut ca a renuntat la viata. Parea ff fericita: copilul, cariera, etc...Ce oare te-ar putea face s renunti la copilul tau si sa-ti iei viata. Numai gandul la copiii mei si n-as face asa ceva...

Mami de Ioana&Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

nu-mi vine sa cred, sant socata !

Am fost ani buni vecina cu ea, pe vremea cand era casatorita cu Serban Georgescu.

Saraca, Dumnezeu s-o odihneasca.

Ingrid si Cristi 7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

Dumnezeu sa o ierte si sa-i odihneasca sufletul
..........e foarte trist si socant. nu i-am fost fan dar i-am ascultat cantecele, erau parte din tineretea mea...faptul ca s-a sinucis e si mai socant...e atat de dureros ca cineva cu atata succes si implinita pana la urma, sa ajunga sa recurga la gesturi extreme....ce drama o fi ascuns in sufletul sau in mintea ei...nici nu-mi pot imagina suferinta care a facut-o sa recurga la asta, daca intr-adevar asa s-a intamplat
nu i-am fost fan dar am plans pentru ea...si cand la radio se cerea ca in semn de omagiu sa se aprinda avariile...m-au trecut fiori

a mai plecat si laura stoica dintre noi...dar plecarea madalinei parca e mai trista si mai socanta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capra cu trei iezi spune:

ce trist!
dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca!

capra cu trei iezi cucuieti, si ce cucuieti!

IUBESTE SI FA CE VREI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Nu a mai putut duce atata suferinta sufleteasca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Doamne, nu o sa iti inteleg aceste lucrari ale tale: omul si mintea lui. Suntem niste actori cu masti pentru cei din afara, dar in fata realitatii, in fata a noi insine suntem atat de fragili. Radem cu altii si plangem cu noi.

Ce durere sa fi ascuns acest suflet de mama, care sa o faca sa isi piarda controlul?

Si daca o fi fost o crima...cu atat mai tragic...Of!!!!

Pacat de puiul mic...a avut parte de imbratisarea calda a mamei doar pentru putin timp...Este groaznic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Foarte trist si socant...nu mi-a venit sa cred cand am auzit...daca e vorba de sinucidere...Dumnezeu sa o ierte...desi nu stiu,atunci cand ai un copil,cred ca orice problema,cat de mare este,atunci cand te uiti la el,cand iti zambeste,cand te imbratiseaza,uiti de toate.Numai Dumnezeu stie ce a fost in sufletul ei,si cred ca a fost o problema f f grava,daca a recurs la un asemenea gest...
Sau poate nici nu a fost sinucidere...prea nu se leaga toate...sau poate nu vrem noi sa ne gandim ca a putut face asa ceva...offfff
Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.Si multa putere familiei sa treaca peste aceasta tragedie!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

se pare ca incepe sa se legeacu 1 luna a fost internata in spital pt ca a mai incercat sa se sinucida

e clar ca facuse o depresie urata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indu spune:

O veste foarte trista pentru mine .
Astazi este si ziua mea de nastere, iar cand eram mai mica si cantecele Madalinei erau in mare voga, eram foarte mandra ca eram nascuta in aceeasi zi cu ea.
Aveam doua repede pentru xiua mea: ziua Frantei si ziua Madalinei.

Prima stire pe care am citit-o dimineata, asta a fost. Mi-a intunecat ziua.. si ma trezisem atat de vesela.

Dumnezeu sa te ierte, Madalina, iar pe noi sa ne intareasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Dumnezeu sa te odihneasca, Madalina!

Mergi la inceput