Cafea cu aroma de femei si de bebelusi-115

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multam de cafea..bunaaa
eu nu prea reusesc sa mai intru cum as vrea..de multe ori ma apuc si nu reusesc sa trimit mesajul..
mai, eu am votat dodo frumosi copilasi Dumnezeu sa tii tina sanatosi !
si alic frumoasa si ochioasa printesa tasanatate si numai bine!
cine mai este la concurs?ca eu n-am fost pe faza...radicati manuta .. mai am stelute..ce ma fac cu ele?ca-mi expira oricum
dodo ce-a fost aia? ca ca nu mi se deschide..
iahim returnam -ici

si La multi ani fericiti sarbatoritilor !!!cu intarziere nu am apucat sa intru la timp...

in rest nustiu ce sa mai adaug va salut pe toate si va las sa "vizionati" o nouatate..deh..m-a impins pacatul pan' la urma ce sa-i faci era si cazul sa fac o schimbare...

eu v-am mai spus ..daca mai vreti sa vedeti foto cu noi .. spuneti sa va trimit PM cu link-uri ca nu le mai tin publice toate..

va pup pe toate ! sa aveti un we frumos!
...

desi la noi ploua.. si nici n-am zis ca nu reusesc sa-mi duc "zburdalnica " in parc..sa-si mai epuizeze din energie..tare se mai plictiseste in casa-...in ciuda tuturor jocurilor care le facem.. nicaieri nu-i ca afara.. asta e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Stefi,ai facut cea mai buna alegere!iti sta foarte bine!Parul era mult prea lung pentru fizionomia ta!Si ai ramas si cu o amintire frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui slimatei

dodo ce-a fost aia? ca ca nu mi se deschide..


doar o cafea ...deosebita


dod-participarea noastra in concurs



Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumim mult

vazut ca s-a aglomerat cafeneaua... ma bag la cap nou sa avem loc de desfasurare....

Mergi la inceput