Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc) - 23

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Morning! Sedeam eu asa si ma gandeam... Daca tot i-am adoptat pe copiii aia, ce-ar fi sa ii ducem intr-o duminica sau sambata la Zoo? E 6,5 ron biletul. Papanash, putem intreba cati copii raman acolo pe vara? Sunt sigura ca nu pe toti ii vor lua acasa parintii in vacanta. In functie de cati copii ar fi, ne agitam pentru transport. Ce ziceti, e o idee? Din pacate, Tandarica incheie stagiunea pe 13 iunie, deci pe vara nu raman prea multe optiuni.


Dap!Io zic ca-i idee buna!

Kari,sarumana!

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914

Poze de la nunta noastra,15 mai2010:
http://s40.photobucket.com/albums/e212/nickysweet4u/15of%20May%20our%20Wedding/

O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Daca nu are niciuna dintre fetele din Bucuresti, care sunt "in miezul actiunii", cont PayPal, dati-mi mie un PM, va rog, am eu. Pot primi eu banii si pune apoi in contul normal al lui papanash.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Unde trimit plansele?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


BAZAR UNIC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Daca exista persoane care vor sa doneze, si stau in Militari,pot aduce colete sau pachete in depozitul magazinului unde lucrez,sigura rugaminte este ca produsele donate sa nu fie din categoria electronice,electrocasnice ...zona Militari Shopping Center ..pentru mai multe detalii astept PM

....................................................................................
De vanzare

Eu iti aduc o cutie cu hainute, miercuri daca esti la munca.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Ce-mi place turnura topicului asta. Dar tipati mai tare sa auzim mai multi.
Iar ideea cu zoo, e minunata ! Foarte frumos gestul !

copiii mei minunati, Edy (5 noiembrie 2003) si Daria (2 decembrie 2008)

SLING

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanti Zavaidoc

Morning! Sedeam eu asa si ma gandeam... Daca tot i-am adoptat pe copiii aia, ce-ar fi sa ii ducem intr-o duminica sau sambata la Zoo? E 6,5 ron biletul. Papanash, putem intreba cati copii raman acolo pe vara? Sunt sigura ca nu pe toti ii vor lua acasa parintii in vacanta. In functie de cati copii ar fi, ne agitam pentru transport. Ce ziceti, e o idee? Din pacate, Tandarica incheie stagiunea pe 13 iunie, deci pe vara nu raman prea multe optiuni.


Da, e o idee minunata.

Eu pot ajuta doar daca facem ceva luna asta sau in august.



Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Fetele cucuietele, am rugamintea sa trimiteti si la mine pe PM o adresa din Bucuresti unde pot trimite un pachet cu ceva pt copiii de la caminul unde ati dus cadouri de 1 iunie. Pachetul il fac si il trimit cand vin din vacantza (dupa 15 iunie), dar trimiteti o adresa sa fie.
Felicitari din suflet pt ce ati realizat!



Bazar umanitar DC


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor

Vreau sa particip si eu pe cat pot la actiunile voastre. Iertati-mi ignoranta...Se trimit hainute noi, nepurtate?

Zilele astea trebuie sa intru in haine sa vad ce si cum mai purtam si si voi trimite cate ceva.

Sigur o sa am disponibile haine bebe 0-2 ani, o gramada de plushati, incaltaminte bebe, marimea 20-22. Am si haine de ale mele pe care nu le mai port, nu stiu cum sa fac cu astea...

Eu cu timpul stau super prost, de aia nici nu pot spune exact cand voi trimite, inca nu stiu cui, dar ma informez eu.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA

Fetelor

Vreau sa particip si eu pe cat pot la actiunile voastre. Iertati-mi ignoranta...Se trimit hainute noi, nepurtate?

Zilele astea trebuie sa intru in haine sa vad ce si cum mai purtam si si voi trimite cate ceva.

Sigur o sa am disponibile haine bebe 0-2 ani, o gramada de plushati, incaltaminte bebe, marimea 20-22. Am si haine de ale mele pe care nu le mai port, nu stiu cum sa fac cu astea...

Eu cu timpul stau super prost, de aia nici nu pot spune exact cand voi trimite, inca nu stiu cui, dar ma informez eu.




..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...



Laura

Adrianka,din pacate sau din fericire pentru ei,acolo nu sunt copii asa mici dar poti ajuta pe altcineva,daca vrei .

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Daca la plushati te-ai referit la jucarii plusate,atunci sigur vor ajuta!

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput