Miresele anului 2006 (107)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

doamne Oana, nu-mi vine sa cred..ce dr. infumurata ai. schimb-o repede!
eu tocmai din aceeasi cauxza nu m-am dus la un dr. foarte vestit ca sunt cu nasul pe sus si te expediaza rapid. in plus stai o groaza pana intri la consult.
Normal ca ti-au dat lacrimile cand ai auzit cum te trateaza, nesimtita. asta nu merita sa aduca copii pe lume. bine ca si-a dat arama pe fata si o poti schimba acum, pana nu e prea tarziu.
vai ce m-am enervat eu, apoi tu...care ai fost in situatia asta...

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Happy Valentine's Day Sunteti ocupate toate, nu? Ati primit multe flori?

Stiu, stiu, scriu rar, nu dati cu rosii

krelia am vazut niste poze profi cu un baietel superb.Felicitari pt "bebe" Julia a gangurit f putin de intrasem in panica la un moment dat, dar acum asa multe spune ca ne zapaceste cateodata, si de legat doar acum incepe timid cu legatul cuvintelor, dar cand vrea ceva atata repeta pana ii dai ce vrea

giova superbi baietii tai Ce baiat mare ai care te-ajuta.

oana felicitari pe bb baietel.Imi pare rau de experienta urata cu doctorita.Schimb-o.Mai bine la un doctor mai putin cunoscut dar care sa se poarte frumos cu tine decat asa.

kitzy stiu eu ca nu ai certat-o rau pe Diana Cred ca a fost tare funny faza cum a adormit pe jos

Aici gasiti poze cu Julia.Am remarcat ca mai nou ii facem mai multe filmulete decat poze.

O saptamana frumoasa, usoara si sa nu lasati subiectul sa moara
(ha, ca mi-a iesit si o rima )



Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Buna seara!Sarbatoriti, nu?Noi nu Am revenit sa va arat cateva poze cu gazuta mea. Le puteti vedea aiciSunt ultimele facute.Vad ca vorbiti de vacante...off, noi nu reusim sa ne hotaram unde vom merge, si asta din cauza banilor. Am vrea Turcia dar e cam scump si asta inseamna ca a doua iesire pe anul asta iese din calcul. Ar mai fi Bulgaria (tin musai sa duc fata la mare), dar ne ajunge destul de mult si acolo pe o perioada de cca 7 zile. Vedem noi pana la urma unde mergem.Ooana, e chiar tampita dr aia! Cum naiba sa faca o criza de nervi in fata unei femei insarcinate??? Clar nu-si merita numele de dr. Off, Doamne, chiar nu stie ca o femeie insarcinata e ft sensibila??? Si chiar de nu ar fi, cum sa-ti permiti sa tipi la un pacient??? Si eu regret ca nu am facut poze prof. cu burtica, a doua sansa nu stiu daca o sa o mai am ca mi-e teama rau de gandul la bb2.Va pup, o saptamana frumoasa va doresc!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


dau de baut ca ieri am schimbat prefixul.


Lily, Ana Maria ma bucur ca ati mai scris, si ca am vazut pozici cu frumusetile voastre.




_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


dau de baut ca ieri am schimbat prefixul.


Lily, Ana Maria ma bucur ca ati mai scris, si ca am vazut pozici cu frumusetile voastre.




_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)



La multi ani!!! Sanatate, bucurii si tot ce-ti doresti alaturi de baietii tai.


Si eu am schimbat recent prefixul, deci io-s mai batrana decat tine

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova
dau de baut ca ieri am schimbat prefixul.Lily, Ana Maria ma bucur ca ati mai scris, si ca am vazut pozici cu frumusetile voastre._Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006) poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)
Si-acu zici????Sau era trecut pe prima pagina si nu a vazut nimeni?Oricum ar fi, La Multi Ani sa ne traiesti!!!!!Sper ca ai petrecut frumos, tocmai de 14 februarie! Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Stati linistite fetelor, nu aveati de unde sa stiti, daca nu v-am zis..
Botic era cea care tine minte toate zilele de nastere...si cum ea scrie rar de tot...e de inteles.
Lilly si tie, multa sananate si fericire alaturi de cei dragi!

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


dau de baut ca ieri am schimbat prefixul.


Lily, Ana Maria ma bucur ca ati mai scris, si ca am vazut pozici cu frumusetile voastre.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)




uff cum ai uitat

La Multi Ani sa ne traiesti si sa fi sanatoasa...sa iti dea DD tot ce e mai bun si mai frumos

Lily
, Ana Maria am vazut pozicile...super bebei


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.
Oana 19+ cu


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Haideti la capitol nou
Mi-am permis sa deschid eu, coana o fi ocupata cu smecheria mica.

Oana mersi mult, stai linistita...la tine e de inteles.
Ti-ai gasit alt medic?

si ne auzim dincolo.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
poze(1) www.dropshots.com/giova1" target="_blank">poze(2)

Mergi la inceput