A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 87

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

A friend too all is a friend to none- Asa e si cu Michael.Va uita lumea asa cum au uitat de toti.Amintirea isi permite anumite libertati.Ea lasa anumite detalii la o parte si le extrage pe altele ,potrivit sentimentului de valoare a obiectelor pe care le atinge. Asa ca lasati jalea si vedeti-va de Romanica voastra si de valorile ei.
Calmati-va,va rog. Si mai lasati-ma cu mustrarile vis-a-vis de greselile gramaticale. Ma minunez cand va vad asa inteligente , probabil ca faceti greseli si gramaticale si de exprimare , din graba. IF YOU ARE PATIENT IN ONE MOMENT OF ANGER, YOU WILL ESCAPE A HUNDRED DAYS OF SORROW.-valabil pt cateva dintre voi

Bafta si capul sus. Viata merge mai departe cu si fara Michael.
Apropos- Cate dintre voi , cele care ma criticati atat, ati cumparat macar un CD al lui Michael in ultimul an? 1% poate.

Daca ne-am da seama cat de puternice sunt gandurile noastre, nu am mai avea nici un gand negativ. Multe lacrimi sunt false , sunt seci si doar asa....ca sa fie.
O SEARA BUNA TUTUROR , MAINE O SA VA FIE MAI BINE

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sunt atat de daramata emotional inca nici nu am cuvinte. Desi nu am fost fan inrait ... insa fara sa imi dau seama - cand exact -, Michael a intrat in sufletul meu forever. SUnt toata umflata de plans si am o durere de cap infioratoare.
De cand a murit ... nu am ajuns inca la un echilibru cu mine insami.
Gata si cu Madonna - nu mai sunt fanul ei. Atat de dureros a fost totul inca de acum inchid CNNul si dau pe OTV sa ma deconectez.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Mirela, te rog, poti sterge mesajele userului Tomecica? Te rog frumos, sa nu stricam topicul asta. Nu are sens sa ne obosim.
s-o scoata careva pe tanti asta de aici. Si sa stergeti si mesajele noastre in care i-am raspuns. Imi pare rau in asemenea momente ca limba romana nu are feminin pentru anumite cuvinte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

tomecica, daca ai intrat sa tragi niste concluzii enteligente la acest topic - lasa-ne plizz. Chiar simti sa ai ultimul cuvant? Aici e un topic de jale - lasa-ne in prostia noastra si cut off cu crapul asta filozofic.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

Citat:
citat din mesajul lui Criss75

Te voi iubi mereu Michael.
Good bye Angel.

Criss si Alex (11.05.2003)

Printisorul meu

EMMA, printesa primaverii



suna naspa . ca la 15 ani.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


oare de ce trebuie sa faci treaba asta?


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui tomecica

A friend too all is a friend to none- Asa e si cu Michael.Va uita lumea asa cum au uitat de toti.Amintirea isi permite anumite libertati.Ea lasa anumite detalii la o parte si le extrage pe altele ,potrivit sentimentului de valoare a obiectelor pe care le atinge. Asa ca lasati jalea si vedeti-va de Romanica voastra si de valorile ei.
Calmati-va,va rog. Si mai lasati-ma cu mustrarile vis-a-vis de greselile gramaticale. Ma minunez cand va vad asa inteligente , probabil ca faceti greseli si gramaticale si de exprimare , din graba. IF YOU ARE PATIENT IN ONE MOMENT OF ANGER, YOU WILL ESCAPE A HUNDRED DAYS OF SORROW.-valabil pt cateva dintre voi

Bafta si capul sus. Viata merge mai departe cu si fara Michael.
Apropos- Cate dintre voi , cele care ma criticati atat, ati cumparat macar un CD al lui Michael in ultimul an? 1% poate.

Daca ne-am da seama cat de puternice sunt gandurile noastre, nu am mai avea nici un gand negativ. Multe lacrimi sunt false , sunt seci si doar asa....ca sa fie.
O SEARA BUNA TUTUROR , MAINE O SA VA FIE MAI BINE

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004


Ce trist si urat poate fi in sufletul tau!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

s-a sfarsit!doar atat pot face atunci cand un artist paraseste scena:

Odihneste-te cu ingerii suflet de copil!====================
Doneaza pentru Dan (doinabita)0900900212 pentru 2 euro
0900900213 pentru 3 euro
0900900215 pentru 5 euro
0900900210 pentru 10 euro.Apeluri doar in reteaua ROMTELECOM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eh uite ca user-ul recidiveaza si cu riscul de a-mi lua avertisment, imi permit sa scriu aici cuvintele care din pacate n-au feminin in romana, dar putem inventa. Este vorba de doua " marlan si mitocan".
Du-te si te culca Tomecica, nu mai muri de grija noastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

de cand ati inceput subiectul il urmaresc si plang si plang si plang .... :((

nu stiu (pur si simplu nu stiu) sa subscriu sentimentelor. am plans si-s in sevraj inca de atunci. si plang si deplang zilnic. IN FIECARE MOMENT. nu-mi revin. asa cum povestea hannen, sotul meu a preluat fraiele gospodariei.

:((((( ma straduiesc sa scriu cate ceva, nu am cuvinte,nu le-am avut de la bun inceput(sunt genul care "ard" in interior), vreau sa va spun doar ca mi-am print-uit masina cu imaginea( si urmeaza!) versurile lui! Cele care mie-mi plac!
Ceea ce mie mi-a adus cat de cat linistea(pt ca da,intrasem in tahicardie,plans zilnic) a fost mesajul(de la neverland) lui Jermain. Nu mai pot face nimic sa schimb ceea ce e de neschimbat, darrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr pot(PUTEM) nu numai sa purtam mai departe mesaajul lui ci sa-l aplicam! Sa-l simtim,sa-l traim,sa-l ducem mai departe!


LET'S HEAL THE WORLD!

PUTEM S-O FACEM,INCEPAND CU NOI SI DE LA NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

BITTE!!! spuneti si mie unde se poate vedea on-line ceremonia. pe net, ca teveu.....

un link, ceva....

caut de vre-o ora si nu gasesc....

BITTE!!!




Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!







Mergi la inceput