Inseminarea intrauterina

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALBINUTZA24 spune:


buna ziua .
incep prin a va spune ca imi doresc si eu un ingeras si desi incerc de foarte mult timp nu am reusit.
Am fost sfatuita sa incerc IUI.
imi puteti spune si mie cat costa?
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

dragelor mult incercate....haideti

pic cu pic strangem oceanul in maini si daruim mai departe copilashilor care sunt in suferinta

haideti, sa trecem pe aici, sa ne informam, sa nu mai stam cu mana in san...ca nu vine nimeni la usa sa ne intrebe daca ne doare ceva

DA!! NE DOAREEEEEEEEEE
...acest sistem sanitar care este intr-o mare nevoie de AJUTOR si de care mai devreme sau mai tarziu ne vom lovi si noi, fiecare dintre noi sub o forma sau alta...mai mult sau mai putin direct!!!!

haideti aici, sa sprijinim impreuna, fiecare cum poate si cum are disponibilitate:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=147487




PS: Dumnezeu sa va indrume pasii si sa va aduca bebelusul mult dorit la san





Alinuk
mamik de Andu mik si Teo voinik

nasterea - ca un cadou
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">botez bb Andu
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
....................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucam spune:

Fetelor a-ti facut careva IA la dr. Ion Ionut din Giulesti? stiti cat costa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Buna fetelor sunt noua pe forum, dar am o intrebare la voi a mai facut cineva inseminare la clinica Genesys Fertility doctor Matei, dar testul post-coital? stiti cat costa si ce rezultate a-ti avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_wanted spune:

camcris,eu am facut 2 inseminari acolo, costa 500 ron plus monitorizarea la dr, matei este biolog, care prepara sperma, eu sunt multumita ,pt ca stiu ca sunt cei mai buni, in martie mai fac una ,sper sa fie bine,iar pana atunci mai fac unele investigatii
iti urez succes
ps: dr ginecolog nu prea vb asa ca vino tu cu intrebarile si-ti va raspunde

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_wanted

camcris,eu am facut 2 inseminari acolo, costa 500 ron plus monitorizarea la dr, matei este biolog, care prepara sperma, eu sunt multumita ,pt ca stiu ca sunt cei mai buni, in martie mai fac una ,sper sa fie bine,iar pana atunci mai fac unele investigatii
iti urez succes
ps: dr ginecolog nu prea vb asa ca vino tu cu intrebarile si-ti va raspunde


Daca nu sunt indiscreta tu ce probleme ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabella22 spune:

Buna fetelor,

Sunt programata saptamana aceasta la inseminare la Cluj la dr. Ona si as dori sa stiu daca a mai facut vreuna dintre voi cu el inseminare cat a costat si care au fost rezultatele.

Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxaboxa spune:

bb_wanted cu ce doctor ai facut inseminarea? eu am auzit ca costa vreo 1700 lei fara monitorizari. eu sunt programata azi.am emotii mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna fetelor,
Eu am facut 2 iui la cluj si am platit de fiecare data 100 euro dar in lei,atat e pretul trecut pe lista de preturi de la Ginecologie1 din Cluj.
Si vreau sa va spun celor care nu au mai facut niciodata ca iui nu doare deloc e ca o simpla injectie in fund,nici macar atat nu doare ca o injectie.
Histerosalpingografia m-a durut putin dar nici aia nu prea tare,pe cand sa zic "au" deja eram gata cu ea.
Va doresc bafta la inseminare si tuturor sa ne dea Domnul bebelusul care ni se potriveste cel mai bine.
Eu am facut cu dr. Romeo Micu,am auzit ca e cel mai bun,de fapt m-am dus la el pentru ca stiu multe femei cu probleme grave si care din prima inseminare ce le-a facut-o au ramas gravide,din primaaaa,mama ce norocoase pe ele.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_ghind spune:

astept si eu feedback :)

Mergi la inceput