Sunt amanta

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:


raluca, ai dreptate, cu copii astia ne-am pus mintea (acu tre sa marturisesc ca eu m-am casatorit de tanara, tare rau!)

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Kay gata m-am suparat pai cum frate sa fi asa tanara,cu Maru vorbesc , ea ca e dea mea daca are 18 ani de casnicie ,eu am 15 deci suntem pe aproape.
Natasha stiu ca la 20 si ceva de ani te impresioneaza usor anumite gesturi,si noi am avut varsta ta si cred ca putem spune cu mana pe inima ca toate la un moment dat ne-am lasat prostite de cate un Bosho d-asta,insa tocmai ca am trecut prin asta si unele dintre noi mai au si calitatea de mame am vrea ca tu ,cele ca tine,copiii nostri sa vedeti pragul de sus inainte de a va lovi de el.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3


Kay, tu zi numai cand sa trimit invitatia!

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Olguta - nu o sa te uit in veci cu: "Tata lui Fat Frumos'

Bunica avea o vorba : 'fat frumos - din buda scos' dar nu e cazul nostru. Al nostru e doar mai copt, banuiesc ca arata si bine, altfel nu ar suspina Natasha dupa el.

Natasha, esti frumoasa!
Nu iti strica bunatate din anii tai frumosi care nu se mai intorc, cu Bosho! Stiu ca acum esti orbita de marea indragosteala.
dar vei creste, si lucrurile se vor schimba, vei incepe sa gandesti altfel. Sa iti doresti mai mult. Sa vrei un barbat care e doar al tau.

Listeaza-ti cateva mesaje de aici si citeste-le peste vreo 8-10 ani.. Poate vei fi casatorita si fericita la casa ta, sau poate nu.... dar sunt 100% sigura ca atunci o sa zici: Mare dreptate aveau fetele alea!! Si vai ce oarba eram eu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

maru, pai nu pot sa sar parleazu de la americani la tine? imi trebuie viza ah, atunci ma duc la Andra la papa bun...

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Maru zi da' la ureche sa aud doar eu,daca te-ai maritat mai tanara decat mine,m-am scos

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

eu la 18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

no hai ca nu te-ai casatorit la 15 ani... io stiu cati ani are maru ta-nana-nananaaaa !!!

Olgutzo, nu face cum zice la run in circles, ca la un moment dat, foarte probabil dupa juma de tura, pici, ametesti si cazi lata ca musca beata !!! din proprie experienta...


************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Natasha, si faptul ca eviti sa raspunzi concret la unele intrebari vorbeste de la sine.

Deocamdata esti pe o pozitie confortabila, esti rasfatata, iubita, dar eu cred ca tu nu ai incredere deplina in ceea ce se intampla. Banuiesc ca intelegi si tu ce inseamna sa fi tata (nu donator accidental de sperma cu numele trecut intr-un certificat de nastere) si ca ascunzi adanc printre gandurile tale tot ceea ce deranjeaza povestea voastra.

Mie imi place sa traiesc in adevar, chiar daca realitatea nu e roz tot timpul. Pentru tine, tu decizi, evident. Dar gandeste-te la o solutie pe termen lung, lasand la o parte fluturasii care te "bantuie" acum.

Astea fiind spuse, noapte buna. Dormi si odihneste-te si tu, se spune ca noaptea este un sfetnic bun .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasha_Pisi spune:

Mindy,stii care e ironia?Are un inceput de burtica,mai putin par ... Nu este genul lucrat la sala sau mai stiu eu cum,insa pentru mine este cel mai frumos. Iar cand iubesti un om asta presupune sa ii iubesti si defectele cat si calitatile... Nu zic ca nu aveti dreptate,nu am zis in nici un post asa ceva,doar ca chiar cred ca ma iubeste...Ecomplicat,stiu,insa nu pot renunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

din pacate iti trebuie viza, daca nu esti cetatean american ori canadian, ori japonez! Da asta nu e grele, trimit invitatia imediat!
mey, da de unde stii tu cati ani are babatia de mine?
raluca, aproape 21

Citat:
citat din mesajul lui kay

no hai ca nu te-ai casatorit la 15 ani... io stiu cati ani are maru ta-nana-nananaaaa !!!

Olgutzo, nu face cum zice la run in circles, ca la un moment dat, foarte probabil dupa juma de tura, pici, ametesti si cazi lata ca musca beata !!! din proprie experienta...


************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


kay, inca ceva, daca nu ajungi maine la zoo din cauza de Nutela si pofte la angel cake, care btw a iesit delicios, trage un ochi pe blogu meu, si vezi cine ma viziteaza in backyard

Emma Invinge cancerul! Inaltam ruga fierbinte miercuri, 25 martie, ora 12 ora Romaniei, ora 6am ora Canadei!
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

pai de acolo stiu cati ani ai, na is it Santa? :O

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ce dulceeee, nu la cuptor !!! NUUU !!! little bunny e de camp, nu?

************************************************************************************
Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/apel - orice retea de telefonie mobila

www.inimacopiilor.ro

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


S

www.helpsonia.com , povestea Soniei , www.inocenti.org -> sponsorizeaza un copil !

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput