Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (12)

Emma este iubire! continua lupta cu cancerul (12) | Autor: anda

Link direct la acest mesaj


cap.1 , cap.2 , cap.3 , cap.4 , cap.5 , cap.6 , cap.7, cap.8, cap.9, cap.10, cap.11



Anii au trecut si Emma este in aceeasi lupta crancena , doar ca cu o mult mai mare intensitate.
In asteptarea unui miracol ne unim rugaciunile in fiecare zi la ora 13 ora Romaniei.

EMMA ESTE IUBIRE.








Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_27 spune:

Scumpa Emma, supermami Aida, samburel mic din burti, daddy, buni, si noi suntem in fiecare clipa alaturi de voi!
Eu CRED in puterea rugaciunilor si a gandurilor pozitive!
Doamne-ajuta!

Mami de Sara (8 dec 2008)
Povestea nasterii

Poarta-ma, mami!
_

Bazar pentru Sonia si Andrei

Emma este iubire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Am acordul Aidei sa va transmit starea Emmei...

Emma este de azi in spital, pana sambata.
Starea ei generala nu e buna deloc.
La eco, s-au vazut tumoari pe ficat, pe rinichi, pe vezica, in stomac, are apa la plamani, medicii cauta o cale sa-i poata face punctie, dar din cate mi-a zis nu cred ca vor putea datorita pozitiei ei...nu poate sta in picioare si nici in sezut.
Trebuia sa i se puna un cateter( sper ca am scris corect) la gat, deoarece flexula in manutze nu se mai poate pune.
Si nici cateterul nu se poate monta, din cauza anesteziei, pentru ca nu ar rezista, din cauza pulsului mare.
Potasiul a scazut din nou, la 2, 9...primeste in spital potasiu si sange.

Asteapta ziua de maine, sa vada ce e de facut.
Buni de la Constanta e acolo cu ele.

Si noi toti, ne rugam pentru linistea lor...




BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Doamne,doamne ajuta si-ntareste!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu' Bodo

Varsta lui BB2 100% Isabelle

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Doamne-ajuta Kissulina scumpa si intareste-i pe parinti!

35+ cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Pisicuta scumpa sintem linga tine Rezista!
Doamne ajut-o sa se faca bine

****************************************************************


In fiecare zi alaturi de Emma!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O inimioara are nevoie de voi! / Blogul cu ingerasi
POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!


www.dropshots.com/popescu71#albums/verde" target="_blank">Curiosilor

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii (LadyJ)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sunt suparat.... foarte suparat! Of.... Doamne! Nu e ora 13 dar pentru mine este. Faca-se voia Ta!

Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Si eu, Marius! si noi toate, cele care care o vedem pe scumpa mica cum sufera, e atat de nedrept, si doare al naibii de tare...

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

O Doamne... ajuta si intareste!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

Sa ne rugam ca Emma sa nu simta atata durere, si cum a zis si Marius, sa se faca voia lui Dzeu in toate!


18+


"Anyone giving me bottles, teats or pacifiers will be sued. Daddy is a lawyer." (ma' baby)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Of, of ...

Ai Doamne grija de puiul scump, si da-le putere parintilor!








Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput