Moldovence aspirante sau gravidutze! (3)

Moldovence aspirante sau gravidutze! (3) | Autor: dasalina

Link direct la acest mesaj

Cele mai optimiste moldovence aspirante la titlul de

Delphinas- Vaslui, 26 de ani
Dasalina -Botosani,28 de ani
Medeea-vs-Vaslui,26 de ani
Sinzyk06-Bacau, 23 de ani
Mara80-Dorohoi,28 de ani
Dymomo77-Iasi
Anadomnica -Iasi
Inginera-Slanic Moldova, 25 de ani
Stroan-Sibiu
Monna03-Suceava,26 de ani
Onuta05-Vaslui, 25 de ani
@Dodo@-



Si cele mai optimiste moldovence !
Adrriana-Iasi
Laurraa-Iasi,27 de ani
Hera01-Olanda
Doamne ajuta sa le urmam toate!

capitolul1
capitolul2

Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

Poftiti la capitol nou!
Sa se lase cu multe -dutze pe aici!


Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stroan spune:

multumim alina

http://tt.lilypie.com/SELRp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

sa fie un capitol cu cat mai multe vesti bune.
haide-ti sa va trimit un banc: Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa, si mailul a fost trimis la alt destinatar. Astfel ajunge din greseala la o vaduva ce tocmai venise de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: “Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de linistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala.”

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzyk06 spune:

Super tare!!! Mersi Delphy, m-ai inveselit! Multumimdasalina pentru capitol!
In capitolul trecut am avut-o pe Hera , in acest capitol cine urmeaza? Sa dea DD sa fim cat mai multe dintre noi! A...mai vrea cineva ? La mine cam e nevoie...am avut o noapte cam alba...cu proiectul asta... va dau si, daca tot se poarta!

http://tt.lilypie.com/gSW8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

sinzyk eu deja am inceput cea de a 2 vad un somn la orizont de nu se mai poate intelege nimeni cu mine. noroc ca e lejerica pe la mine la scarbiciu. dar de luni....hehehe dragele mele...fata are 10 zile de concediu. boierica ma numesc. si mai am 5 zile in afara de astea de luat.
ferice de tine ca ai avut o noapte plina noi...abstinenta...ca sa poata face sotu`s recoltarea. deja aveam 2 seri, mai ne trebuia una. asa ca... noapte buna si atat.
pe mine ma macina o curiozitate mare de tot. nu v-am zis ca sunt curioasa din cale-afara...eu trebuie sa stiu tot ce misca, cum, de ce, unde, cand, cu cine. nu degeaba imi doream eu sa ma fac jurnalista. bun...sa revin la curiozitate... oare cum o fi decurs recoltarea?

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea_vs spune:

Sa ne fie de bine noul capitol!. La cat mai multe suzete!
Am fost si eu la masa si acum ma trage de picior un somn....
Ce bine de tine Delphi...concediu.

...cand o vrea Doamne Doamne

http://tt.lilypie.com/ueAAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

da si voi cand ati fost in concediu...cum fu???
si mai am 5 zile pe care le iau in decemmbrie...

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medeea_vs spune:

Bine a mai fost...
Vorba aia...boieria e cu randul. Ce liniste pe aici...nimeni nu se mai testeaza...nimeni nu mai anunta simptome...dar si cand om fi toate.

...cand o vrea Doamne Doamne

http://tt.lilypie.com/ueAAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

eu m-am lasat de testat ovulatia...am facut vreo 5 teste. 1 singur a iesit a 2 liniuta abia-abia. in rest...toate negative.
asa ma ard talpile sa plec...tre sa cumpar un cadou sotului pt sambata, dar mi-e ca o sa dau nas in nas cu el prin targ si ma intreaba "da matale nu esti la serviciu?" asa patesc de fiecare data...cum vreau sa fac ceva, dau de el prin targ.
mai bine astept sa plece la serviciu si din urma lui sa plec si eu. cand pisica nu e acasa...soriceii isi fac de cap.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dasalina spune:

nici eu n-am ce sa testez Si eu ma duc la cumparat cadou, dar pt sora mea pt ca e ziua ei azi si vreau sa trec pe la ea. Si la sot tre sa-i cumpar ca duminica facem un an de la casatorie

Doamne ajuta!

Aniversarea noastra!

www.petitieonline.ro" target="_blank">Petitie FIV

Mergi la inceput