Mamici in Germania (cap.2)

Mamici in Germania (cap.2) | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj


HAIDETI SA NE ADUNAM!!!!!!!!!
HAIDETI SA VORBIM DESPRE VIATA NOASTRA IN GERMANIA,DESPRE CUM CRESTEM COPIII IN GERMANIA,DESPRE CE GATIM,DE UNDE FACEM CUMPARATURI,HAIDETI SA VORBIM DESCHIS INTRE FETE DESPRE ORICE,SA DEVENIM ROMANCE IMPREUNA IN GERMANIA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Il inaugurez cu si apoi somn usor leute .


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

anangel_lexi, Protectia Consumatorului se numeste Verbraucherzentrale:
http://www.verbraucherzentrale.de/index.php

Intri pe site si cauti dupa landul in care locuiesti iar apoi mergi la fata locului cu contractul de vanzare-cumparare sau alte acte pe care le mai ai si de acolo te ajuta ei, s-ar putea ca firma respectiva sa mai aiba reclamatii la activ.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Ionica bafta la examen. O amica a mea a dat examen aici si spunea ca a dus-o si pe autostrada .. in general cam cum e la curs cu instructorul - atentie mare la biciclisti, oglinzi etc .. Sa nu fii nervoasa si sigur reusesti sa iei si la traseu.
Multam pt pontul cu berea. Am zis ca la anu' o sa fiu atenta la plante, sa fie pe arac, sa n-aiba asa multe tulpini .
Si eu am avut greturi pana prin luna a 7-a de sarcina. Dar cand am avut bebele pe burtica, asa cald si dulce, am uitat toate suferintele din cele 9 luni de sarcina

Mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Netza buna,va mai dau azi cafea,apoi o sa fiu plecata 2 sapt,



pe toate.

Osolita danke für information .

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_olaf spune:

Neata ce faceti??? claudia concediu placut .Asa asi pleca si eu in RO dar asta este mergem la anul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonaiani spune:

Claudia concediu placut.

Mami de dulceatza Eliza (06.09.07)
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc mult, osolita. Sper sa rezolvam ceva.
Claudia, concediu placut!


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

bunä dimineata!concediu pläcut claudia!unde mergeti?ioana tu esti din brasov?cä am inteles cä acolo vrei sä faci nunta.eu si sotul meu suntem din bv.eu din oras si el dintr-un sat de längä .in rest e frig brrrrr si noi suntem in modificäri la camera copilului.i-am luat hochbett cu rutsche sper sä nu cadä de sus.sä zugrävim sä lipim minuni pe pereti si alte nimicuri.vä.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Claudia, acum am vazut ca m-ai intrebat, nu e vorba de VW ci de Mercedes dar bine ca mi-ai spus ca sotul meu se gandea s-o vindem pe asta si sa ne luam VW. Trebuie sa ne reorientam.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

anangel,noi suntem fani VW,am avut bus pe care l-am folosit 2 ani si am fost foarte multumiti.l-am vändut pt cä nu avea klima.ne-am luat tot VW si e ok.si sä sti cä am studiat vreo 2 luni piata si ne-am gändit dacä sä schimbäm cu altä marcä dar in final tot VW.si ca o parantezä-tu ai o fetitä mai mare cu 2 säpt ca ca mea-

Mergi la inceput