Rugati-va pentru micutza Giulia si parintii ei!

Rugati-va pentru micutza Giulia si parintii ei! | Autor: karra80

Link direct la acest mesaj

Sper sa pot deschide acest subiect, sa putem fi alaturi cu vorbe frumoase care sa-i unga sufletul dragei nostre prietene Kitty.
Suntem alaturi de tine si de micutza Giulia si ne rugam pentru voi , azi cand repetati analizele.
sa va ajute bunul Dumnezeu ca ceea ce au crezut medicii sa fie o mare eroare medicala.

Cine vrea sa fie alaturi de ele sa spuna o rugaciune sau un gand bun chiar si o imbratisare virtuala sunteti bineveniti si va astept aici!


quote:
Originally posted by Kitty

Nu prea am cuvinte...din pacate la ultimul test facut - care nici nu ma gandeam ca are vreo relevanta - a aparut ceva foarte rau. Ma rog din suflet sa nu fie asa - dar la diagnosticul nostru scrie "Fibroza chistica in observatie", nu prea mai pot scrie, nu vad de lacrimi, nu stiu ce sa mai fac....suntem distrusi...azi noapte stateam si ma uitam la ea....si ma gandeam ca mi-am dorit asa mult o fetita si am facut-o pentru o viata de chin.
Am facut testul sudorii, a iesit de 2 ori pozitiv si odata incert, doctorita a spus "mai mult ca sigur", acum ar trebui sa mergem la timisoara pentru analize genetice...dar sotul meu nu vrea, NU VREA SA CREADA, repeta intr-una ca nu e asa, ca puiul nostru e bine.
Nu mai pot...

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow


Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Sunt alaturi de micuta Giulia si parintii ei in toate rugaciunile mele si cu toate gandurile bune, sa dea DD sa fie totul bine !




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Astazi candela sta aprinsa special pt tine Giulia,te iubim si ne rugam pt sanatatea ta si puterea parintilor tai.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Kitty, suntem alaturi de tine si speram sa fie doar o greseala

Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Va multumesc din suflet, astept din moment in moment sa ma cheme sa mergem la analize.
pe fetitza mea o cheama IRINA-GIULIA

Doamne Dumnezeule, te rog din suflet sa fie sanatoasa!
Nici nu-mi gasesc cuvintele.....

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by gabi78

Am vorbit putin mai devreme cu Kitty, doctorul este dupa-amiaza si atunci va merge cu Giulia

Este momentul sa ne canalizam rugaciunile catre Galusca mica.


Rugaciune pentru copii

Doamne Dumnezeule, care prin stiinta Ta ai creat pe om din lut si i-ai dat suflare de viata, binecuvantand-ul si spunand: Fii roditor, inmulteste-te si umple pamantul; si in Cana Galileii prin Fiul Tau adevarat, ai binecuvantat cununia, si prin aceasta ai binecuvantat si nasterea copiilor.
Cu smerenie ma rog bunatatii Tale, cerandu-Ti sa binecuvantezi si sa ai mila intotdeauna de acesti copii cu care m-ai binecuvantat.
Pazeste-i de toate relele vazute si nevazute. Porunceste ingerilor Tai, sa fie intotdeauna cu ei si sa le indrepte pasii numai spre lucruri bune, ca ei sa Te preamareasca pe Tine, in toate zilele vietii lor.
Amin.

Si sper sa nu fie nevoie...

Rugaciune pentru cei bolnavi


Atotputernicule Doamne, Tamaduitor al sufletelor si trupurilor, care cobori pe oameni si tot Tu ii ridici, care pedepsesti si vindeci din nou, ai mila de Giulia, pentru ca este bolnava.
Intinde-Ti bratul Tau tamaduitor, si vindeca pe ea, si ridica-o din patul de suferinta. Goneste duhul de slabiciune din ea si indeparteaza de la ea durerea, ranile, febra si slabiciunile.
Daca are pacate si greseli, iarta-i-le, din dragostea Ta pentru oameni.
Dumnezeule ai mila de ceea ce a creat mana Ta, intru Iisus Cristos, impreuna cu care esti binecuvantat si cu bunul si de viata datatorul Sfantul Duh, acum si in vecii vecilor.
Amin.

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)




Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Gandurile si rugaciunile noastre se indreapta catre tine Irina-Giulia.
Sa auzim de bine!
Doamne ajuta!

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

sper din suflet sa fie bine....
sanatate multa!



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

o sa o iau razna, nu se poate face azi testul , e ziua sanatatii si nu e nimeni la laborator , pana maine o sa innebunesc mai rau....plus ca trebuie sa va rugati si maine pentru noi....va rog sa nu ne uitati!


Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Stai linistita ca vom fi alaturi de tine si maine si in fiecare zi de acum incolo pana cand vei avea rezultatele si vei veni sa ne dai vesti bune.
te

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

ne rugam pt Giulia sa fie totul bine , si pt mami a ei sa aiba putere!

Si ma mai rog fierbinte si aprins ca poate in ROMANIA anului 2008 de ziua SANATII sa se lucreze in laboratoare!!!!

Doamne ajuta!

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea
ruza buburuza

Mergi la inceput