Despre spitalele si doctorii unde ati nascut (2)

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AMY2012 spune:

Multumesc XIO de raspuns,eu am mai auzit ca cica s-ar putea rezerva camera si se plateste cam 200lei pe noapte,unde stai singura,ai tv,frigider,baie,sti ceva?As prefera asa caci vor fi doi ingerasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISA_SAS spune:

Buna fetelor as vrea sa stiu daca a nascut cineva la tg jiu si cum e o sa nasc peste 3 saptamani ( o fetia pe care o so chieme Andreea Maya ) si nu stiu cum e aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TIMELLA_74 spune:

Buna,

Sunt o pacienta a dr. Militaru Dumitra de la Filantropia, este prima nastere si deja sunt in 38 de saptamani. Am marea rugamintea daca a mai nascut cineva cu dumneaei sa imi dea cateva sfaturi referitoare la conditii si tarife.
Am discutat f. putin cu ea despre nastere (in general am mers la camera de garda unde e mai tot timpul f. aglomerat), in principiu este pro nastere normala (saptamana asta astept rezultatele la ultimele analize) dar am cumparat (la recomandarea ei) si trusa pt anestezia epidurala. As vrea sa stiu cand "se cotizeaza" : inainte de a naste sau dupa?

Va multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna seara !
As dori sa stiu si eu daca sint mamici care au nascut cu doamna doctor Stroe Alexandra (Elias) ? Mi-ar fi de folos citeva informatii despre dinsa !
Multumesc mult !

Alice si Andrei
"Seen it all. Done it all. Can't remember most of it"
www.youtube.com/watch?v=DybPQjeBQF0" target="_blank">By an ion

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cretulici_10 spune:

Buna fetelor,
in ianuarie voi naste prin cezariana cu dr Ina Moldovan de la Municipal, ma poate ajuta cineva cu cateva informatii despre medic, preturi, conditii si alte cele ce trebuiesc stiute si pregatite pentru aceasta interventie.
Multumesc anticipat,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_o spune:

Citat:
citat din mesajul lui iuliaclarisa

Poate este cineva si din Drobeta T.Severin sa imi zica si mie cu ce doctor a nascut cum se prezinta spiatalul s.a. Eu sunt la dr mitoaica Mihaela o doctorita de acre sunt multumita dar nu am intalnit pe nimeni care sa fi nascut prin cezariana cu dansa.
Astept raspunsul vostru.

Buna,
Eu sunt din Orsova, dar tot la Dr. Mihaela Mitoaica as vrea sa merg. Daca vrei, da-mi add pe mess sau trimite-mi un mail la adriana_michaella@yahoo.com. Mi-ar placea sa vorbim si sa schimbam impresii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anisoara901 spune:

Eu am nascut pe 20 ianuarie 2012 la Filantropia cu d-na dr Antohi Irina, am ramas foarte multumita si de maternitate si de medic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vally04 spune:

Buna! As vrea sa stiu parerile voastre in legatura cu dr. Belcin Anca, Medgidia. Este cineva care mi-o recomanda in urma unei nasteri reusite cu dansa? Va multumesc si astept raspunsurile voastre...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristini-ka spune:

buna!a nascut cineva la maternitatea din buzau?as vrea sa stiu cam ce preturi se practica pentru o nastere normala.sunt insarcinata in 31 de saptamani si vreau sa ma pregatesc financiar pana la momentul nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bocaR spune:

am nascut natural acum 6 sapt in oradea si am fost mai mult decat multumita.curat, conditii excelente,cu o doctorita absolut devotata muncii ei in care am avut mare incredere si la care voi apela si pt alte viitoare nasteri- Dr, Rodica Gabor si cu o moasa absolut fantastica - a stat cu mine pe toata durata travaliului, mi-a vorbit, mi-a explicat tot. am stat intr-un salon renovat, cu 2 paturi,avand posibilitatea sa stau impreuna cu fetita mea si asta fara sa platesc nimic sau sa dau 'atentii'(si apropo de atenii, nu am fost nevoita sa dau nimanui nimic deoarece asistentele au fost dragute, iar pentru cele 'cu capsa pusa' nu consider ca e de datoria mea sa le inveselesc cu 'atentii'). 2 lucruri nu mi-au convenit. primul: mancarea - din pct meu de vedere carnatii nu intra in categoria 'mancare sanatoasa la 12 ore dupa ce ai nascut' si al doilea: desi in fiecare dimineata paturile erau schimbate si venea sa dezinfecteze tot mobilierul din salon, baia nu a fost curatata nici macar o data - si asta cred ca era cel mai important de curatat. in rest toate bune

Mergi la inceput