INTALNIREA ZUZELOR DE SAPTAMANA ASTA!!!

INTALNIREA ZUZELOR DE SAPTAMANA ASTA!!! | Autor: Mitsu-bishu

Link direct la acest mesaj

Dragi zuzici,

Haideti sa stabilim cand anume ne intalnim: vineri sau sambata? Si pe la ce ora? Ca eu abia astept sa va vad si sa va cunosc pe cat mai multe dintre voi!

Va pup pe toate!

P.S.: Sper sa alegeti sa ne vedem dupa ora 12:00 (mai ales daca vreti sambata), ca altfel nu as putea veni ...

33s - bananutsa sau capsunica?!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

saliu-saliu! f bine, sa ne organizam, zic! :-)
eu propun sambata, mai sunt zuze care lucreaza iar in ziua de vineri n-o sa poata veni. poate ar fi o idee sa ne vedem dupa pranz, in eventualitatea in care unele fete vor sa ia masa acasa, cu familia. mie ora chiar imi este indiferenta, asa ca ma abtin sa fac alta propunere decat "dupa ora 14".

pupam!


irina 34 Rares

http://bd.lilypie.com/RXHAp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky_mamica spune:

Buna, buna,
Mie mi-ar fi convenit ziua de vineri orice ora pt ca asta nu conteaza asa mult. sambata merg la un curs pt mamici si incepe la 11 si se cam termina pe la 14 asa ca sambata pt mine e exclus.
Mai am un punct forte pt vineri si anume nu va fi asa de aglomerat ca zilele de week-end............ cand e cosmar si cu traficul si cu toata lumea care vrea sa faca cumparaturi. Eu zic ca vineri va fi mai lejer.....
Pupici multi si urmaresc subiectul sa vad ce se decide.

Miky 35 cu Luca Gabriel
http://bd.lilypie.com/OPcdp3.png
patut: http://good-times.webshots.com/album/561571316pSWjcy
Au mai ramas maxim 5 saptamani!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Uh well... Si mie mi-ar conveni ziua de vineri, desi sambata am un examen, insa cred ca mi-as face timp de o fuga prin Baby Expo. Chestia e sa vrea majoritatea, dar vad ca lumea nu prea se inghesuie... Si sambata merge, dupa-amiaza, dar daca zici ca nu poti... Vedeti voi cum va puneti de acord!

33s - bananutsa sau capsunica?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

si eu as prefera sambata, dar incerc sa ajung si vineri daca asa se stabileste



Mari 31+ bebe

odiseea

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

e ok si vineri dar dupa 14.15 ca am ore pana la 14...

31+
AMR 8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Buna fetelor...eu as veni si samb si vineri..ora imi e indiferenta...sper sa fiu in stare totusi....si intr-adevar cred ca vineri e mai liber...

www.flickr.com/photos/14806819@N02/1532194058/in/photostream/" target="_blank">Poze de tot felul
www.flickr.com/photos/14806819@N02/sets/72157602400879499/" target="_blank">Poze mai recente
www.flickr.com/photos/14806819@N02/sets/72157603256223729/" target="_blank">Fesuletz

Alina 29 si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


zuzici .. si mie mi-ar conveni vineri caci sambata sunt cam aglomerata .. vin si niste prieteni de la constanta, am si coafor .. manichura si pedichura .. plus pe seara coafat caci duminica este botezul neoptului meu ..

soooo .. ce facem???



35+ EVA MARIA
AMR 5 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Salutare !

Votez si eu pt sambata , dupa ora 14. Eu propun sa ne intalnim undeva la un restaurant , nu neaparat la Baby Expo...cred c-ar fi cam nebunie sa ne vedem acolo ...fiecare urmareste sa cumpere ceva , sa vada ceva si cred c-ar fi cam greu sa ne tinem una dupa alta , plus ca unele obosesc mai repede si au nevoie sa se odihneasca. Asa, mergem individual la targ si dupa asta ne putem vedea undeva prin zona , la o carciuma , sa papam ceva si sa schimbam impresii. Ellenuta , parca tu ziceai de un restaurant pe-acolo - Daimler , sau cam asa ceva ? Da-ne si noua mai multe detalii , cam pe unde e ...in caz ca sunteti de acord sa ne vedem acolo.
Pupici si astept sa vad ce se hotaraste ...

Si , pt zuzele care vor sa vina la intalnire...cred ca ar fi bine sa intrati pe contul comun zuzele2008@yahoo.com si sa va lasati datele de contact ca sa putem comunica mai usor.Pe-ale mele le gasiti acolo...

35+ cu Sara - Eliza
Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta
Am mai crescut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Ce-as mai veni si eu sa va vad pe voi toate mandrelor!

Sanatate multa si sa aveti saptamani usoare ca stiu ca va asteapta o perioada nitel mai dificila!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


zuzici .. restaurantul este chiar vis-a-vis de sala polivalenta! se numeste DAIMON .. este de fapt un club cu sala fitness, piscina, terenuri de tenis si de fotbal etc ..

si eu votez ptr vineri .

as veni si sambata dar prietenii astia din constanta au pierdut o sarcina si destul ca ma vad pe mine cu burta la gura .. sa-i mai duc si la produse pentru bebelusi .. is too much!!

"che facemos"



35+ EVA MARIA
AMR 5 SAPTAMANI!!

BB EVA MARIA
LUCRUSOARE BEBE
www.flickr.com/photos/14096542@N05" target="_blank">POZE DE TOT FELUL
MAI E UN PIC

Mergi la inceput