Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (32)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Buna mamici!

sa mai intru si eu ca altfel ne uitati;
de doua zile vrea numai in picioare sa mai stea a sarit pe faza de stat in fundvrea direct in picioare, dinti inca nu avem, cuvinte cu vrea sa spuna parca s-a scarbit si de legume nu stiu ce combinatii sa-i mai fac sa le manance mai cu pofta iar bubite pe fata inca avem;
ce sa va mai spun... nu stiu cum reusesc dar raman tot mai mult in urma cu cititul

sanatate multa la micutii bolnavioari!!!
sunteti toti niste frumosi !!!
votat- Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

alexia3, azi faci de serviciu pe forum
Nu face nimeni capitol nou?


arissa - mami de Maya(18.03.2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

capitol nou

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Nag spune:

'seara! In sfarsit am recuperat si eu cu cititul ....de aseara ma straduiesc.
Roxanici in fotografia aia George de fapt cadea din fund, sa nu iti imaginezi ca asa sta el all day long .Da am vazut si eu un Rarisimo care sta tare mistoc in picioareeee,bravo bravo.
Alionushca daca ai sti de cand te strigam noi la apel....in sfarsit ne-ai aratat mandrete de fata s-o pupe mama de dulcica
Bine ati venit Mickyn si Bicky!Sper ca am retinut bine cum se scrie
Noi mergem maine dimineata la vaccin si imi este asa mila de el...dar e spre binele lui nah.
Ne apare si al doilea dintisor si vad ca ii iese usor si fara dureri ca nu plange, e doar usor maraici.
Va las ca nu mai are rabdare sa stea in brate la birou.
Pupici

George Catalin

Mergi la inceput