Retete pentru vase Zepter

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Multumesc!
Daca ai intrebari iti raspund cu placere.
Mult succes la bucatareala!
Ultima reteta:
www.reteteonline.ro/2009/06/legume-in-quadra-zepter-cu-creveti-in.html" target="_blank">http://www.reteteonline.ro/2009/06/legume-in-quadra-zepter-cu-creveti-in.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

bebeluc ....ce faci ? unde esti ? noutatiiiii ??

pupici

D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Ficatei de pui cu mujdei de usturoi :

Fierb ficateii intro cratita obisnuita, cateva clocote. Arunc apa, spal fiecare ficatel in parte si ii pun in craticioara Zepter.
Ii las sa ajunga la gradatia maro de 2 ori; adica ii fierb de 2 ori. Dupa aceea, arunc apa in care au fiert si rastorn peste ei mujdei de usturoi.
Sunt deliciosi.

allinta

http://www.petitieonline.ro/petitie-p61234041.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DEEA30 spune:

SALUT!POT SA PUN LA TARTA SI LA BUDINCA IN LOC DE UNT MARGARINA?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DEEA30 spune:

CE RAU IMI PARE CA NU MI-A TRECUT MAI DEMULT PRIN CAP SA VA CAUT.ACUM CA AM CITIT TOATE MESAJELE MA REGASESC PRINTRE CELE CARE AVEAU OALE ACASA DAR NU STIU SA LE FOLOSEASCA ASA CUM TREBUIE.AM VRUT SA MA MAI DUC PE LA PREZENTARI SA MAI INVAT CATE CEVA DAR NU POT DIN CAUZA COPIILOR.ACUM CA V-AM GASIT O SA INVAT SI EU IN SFARSIT SA LE FOLOSESC.DE CAND LE AM GATESC NUMAI IN ELE DAR NU TIN CONT NICIODATA DE TERMOSTAT DECAT LA TARTA SI LA CREMA DE ZAHAR ARS.AM ARS CARTOFII CAND AM INCERCAT SA-I FIERB DOAR CU PUTINA APA DAR PT CA PROBABIL I-AM LASAT PREA MULT MA GANDEAM CE TEAPA MI-AM LUAT CU ELE.ACUM VREAU SA INCERC TOATE RETETELE CARE LE-AM GASIT.VA MULTUMESC PT SFATURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns klavier spune:

De unde pot cumpara vase Zepter?

Am cateva si vreau sa imi completez setul.

Mersi,
Adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Bebeluc ce se intampla cu site-ul? Am tot incercat sa intru in ultimul timp si nu am reusit .

Andreea cu Alexandra Maria (05.07.2009) si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Si eu am incercat sa intru de la inceputul anului pe site-ul de retete dar nu am reusit; le are cineva copiate sa mi le trimita si mie?, caci eu una nu ma-m gandit sa mi le salvez si acum imi pare tare rau;
Please....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina2222 spune:

Buna forumisti,


imi pare rau ca dau buzna asa dar, va rog din suflet, semnati petitia noastra.

Haideti sa dam si noi o mana de ajutor bebelusilor care merita o "sansa la viata, sansa la noi amintiri "

Sunt mamica unui baietel care a fost salvat de medicii de acolo. Sa dam sansa si altora sa ni se alature, in povesti cu finaluri fericite.

Va multumesc .

http://www.petitieonline.ro/petitie/fonduri_pentru_institutul_de_boli_cardiovasculare_si_transplant_tg_mures-p23145044.html"

mamica de baietzel Darius




pozele lui Labuta

Darius s-a nascut a doua oara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeluc spune:

Danita, nu am disparut dar daca am vazut ca nu prezinta interes retetele m-am retras.
Am mai spus si repet nu sunt reprezentant Zepter. Sunt posesor si utilizator de vase Zepter. Cum nu m-a invatat nimeni sa gastesc in aceste vase si fiind o fire curioasa am descoperit singura cat de bune si sanatoase sunt, cate retete minuate pot face in ele. Asa a venit ideea site-ului. De a impareasi retetele descoperite. Dar pt ca nu am vazut ca nu intereseaza pe nimeni, m-am retras.
Am schimbat denumirea site-ului si l-am facut blog:

www.gatesc.blogspot.com

Mergi la inceput