De unde sa iau produse Deborah?

De unde sa iau produse Deborah? | Autor: ralucis

Link direct la acest mesaj

Buna! Am vazut in cateva reviste ca au aparut si la noi farduri/cosmetice de la firma Deborah - pe care le-am avut mai demult trimise din Italia si de care am fost ff multumita - dar in magazine inca nu le-am gasit. Cine stie de unde s-ar putea cumpara? Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

eu mi-am luat un ruj de la deborah,de la mag Titan,de la parter,unde au standul acela mare de cosmetice!rujul e f bun!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

mi-am luat niste creioane de la farmacia de la piata romana la coloane, parca dona, nu sunt sigura.standul ,sau cum s-o numi, cu produse D era cam golutz- putine nuante,si nu stiau cand mai primesc.
am mai vazut la unirea, dar nici acolo nu aveu toata gama(cautam o nuanta potrivita de la fondul de ten light 16 h)-nu prea am inteles care e treaba- am vazut destul de multe prezentari prin reviste ale produselor, mi se par chiar ok, dar se pare ca distributia e cam varza- sau oare nu le mai importa si doar termina de vandut ce mai au prin magazine?..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Multumesc fetelor, o sa ma duc si eu acolo sa vad. Da, si mie mi se pare ca distributia lasa mult de dorit, ca ele sunt intr-adevar niste produse bune si pretul mi se pare ok, de ce nu or fi mai bine puse in valoare, nu stiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudormiha spune:

Buna ralucis.Te intereseaza din Italia cosmetice .Am citit mesajul tau.daca vrei eu te pot ajuta si numai sa-mi spui daca doresti.Sunt bune si de calitate si nici scumpe.Adresa mea este tudorachemiha@yahoo.com sau 0724370714.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucasimarius spune:

Salut, gasesti gama Deborah la farmaciile HelpNet. Farmacia de la statia de metrou Iancului are sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisimuky spune:

Ralucis, produse Deborah se gasesc la galeriile comerciale de langa supermarketul REAL din Sibiu. Si mie imi plac.

Mamica de nazdravan Rares si Mihnea

Good things last forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexis2002 spune:

va dau un sfat.daca va cumparati contur de buze de la deborah nu le alegeti pe cele cu cerc argintiu sus unde scrie nr.nu "deseneaza"bine.va spun din experienta ca eu le folosesc.cautati acelasi nr dar fara cercul argintiu in jurul creionului.

Mergi la inceput