nu merge cautarea?!

nu merge cautarea?! | Autor: axxa

Link direct la acest mesaj

incerc sa caut ceva prin arhiva forumului, imi arata titlurile subiectelor care contin cuvantul cautat, dar cand vreau sa accesez pe oricare dintre ele, ma intoarce in tabloul principal, cel cu toate subiectele...de ce?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Care este cuvintul dupa care cauti? sa incerc si io.
Teoretic, la oara asta ar trebui sa functioneze cautarea. Plus ca genul de eroare pe care il sesizezi e caracteristica subiectelor sterse.


Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

buriozitate, nu era mai usor sa continui aici cu suboectu? http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=81574
chiar e nevoie de 2 subiecte identice la intervale de cateva minute sau ore deschise?

toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Am incercat cu un cuvint la intimplare si merge.

In alta ordine de idei, Gabriela, nu-i un capat de tara... Se intimpla peste tot in forum... ce sa mai zic...Sincer, nici io nu l-am vazut pe celalalt, da'i vina mea, ca la ora asta tin numa pagina cu subiecte active...
Io nu poci sa-l inchid pe asta, o sa cer altui moderator s-o faca.

Toate lucrurile se intampla cu un scop | Alé

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

corect nu e capat de tara... dar se intampla tot mai des din motive de comoditate.. asta e...

PS: La mine merge cautarea perfect si in arhiva si forum, am incercat chiar acuma.



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput