Sunt dezamagita!

Sunt dezamagita! | Autor: ana_maria222

Link direct la acest mesaj

Azi am vazut ca ati facut un subforum pentru Casa....iar fetele va cer unu pentru pitici, pentru activitati alaturi de pitici, pentru povesti...concursuri etc si le-ati spus sa astepte. Acum eu ma intreb...era mai important cel despre casa sau cel despre copii?

Pozeeee

Mancarica


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Iti trece!
Serios vorbind,exista forumul poznasilor destinat pentru dragalasenii si ,povestioare si activitati pentru pitici.La ce bun unul in plus?



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Veve poate Ana vrea un forum pentru piticii de gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

eu ma bucur ca s-a deschis acest subforum.vroiam la un moment dat sa deschid un subiect despre perdelele din organza, insa am renuntat sa-l pun la "lectii de know how". dar daca exista sectiune speciala, vom putea discuta nestingherit si despre problemele de decorare.


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

quote:
Originally posted by xenocid

Veve poate Ana vrea un forum pentru piticii de gradina




nu..vroiam unu pentru piticii tai de pe creier!

Pozeeee

Mancarica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

quote:
Originally posted by ana_maria222

quote:
Originally posted by xenocid

Veve poate Ana vrea un forum pentru piticii de gradina




nu..vroiam unu pentru piticii tai de pe creier!

Pozeeee

Mancarica




Vorba lu' Veve. Mai stai putin si'ti trece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

ana vroia un sub forum unde sa putem posta numai povesti, cantece, poezi, lucari de lucru manual, colaje, costume de bal mascat si asa mai departe ce tine de pitici... lucruri ce se intalnesc la copii ce merg la gradi si acolo apar anumite cerinte.
la poznasi sunt mereu la panda se posteaza 90 % glume si perle de copii, daca merg si pun un subiect despre costume de petreceri in 1 zi ajunge pe pagina 2 - 3.
poate admin o sa puna si un sub forum destinat strict piticilor...
toate cele bune



Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.dotphoto.com/MemViewAlbum.asp" target="_blank">1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow.
- Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Originally posted by Veve

Iti trece!
Serios vorbind,exista forumul poznasilor destinat pentru dragalasenii si ,povestioare si activitati pentru pitici.La ce bun unul in plus?



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6



Asa e...de ce unul in plus despre pitici pe un forum despre copii???

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

De ce?pentru ca este in plus!Un forum nou este inutil,avand in vedere existenta "poznasilor",care este destul de aerisit.De ce sa aglomeram forumul,cu un alt sub-forum,cand se poate foarte bine anima cel existent?
Gabriela mentiona ca ajung subiectele pe pagina 2.Si?Daca aveti interes in mentinerea lor,atat incat sa va doriti un forum separat,banuiesc ca e destul de simplu sa le pastrati pe prima pagina,nu?
In alta ordine de idei,asteptam cu interes acele subiecte multe si diverse care sa justifice doleantele voastre!



www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina , www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060522" target="_blank">vevika & www.dropshots.com/day.php?userid=83483&cdate=20060521" target="_blank">"scaly monstel"
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Veve, eu una ma abtin ca nu am unde sa le postez...
As face ceva gen zona artelor pt copii...dar nu se potriveste nici la poznasi nici la copilasii de 4 ani, nicaieri...
Ca idei...
As vrea sa avem un subiect cu imagini despre unde au calatorit copii nostrii
Despre ce lucreaza la gradinita (colaje, picturi, desene...etc)
Despre desene animate pe care sa le recomandam
Carti pe care sa le recomandam pt copii, care le-au placut picilor nostrii
Picturi pe fata, modele, cum se picteaza (etc)
Costume pt copii, cum se fac, de unde sa cumparam, pt serbari, aniversari...etc...
Idei de aniversari pentru copilasii (eu mereu sunt in pana), o lista cu tot ce ne trebuie...

Si sunt multe multe altele...care nu isi au locul nicaieri...si de asta...unde sa le postez?????
Cei care intra la poznasi deschid subiectele pentru poznasi si nu cauta altceva (ratacite pe acolo)...si tot asa...


Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Veve, ironia mea nu a fost cu rautate...si nu la adresa ta...ci doar ca eu simt nevoia (si altii cativa ca mine) unui locusor unde sa discutam mai mult despre ce fac copilasii nostrii...sa imparasim idei, sa dam solutii, sa expunem ce lucreaza copilasii...dar nu le gasesc locul nicaieri...si de asta se pierd...ca nu corespund temei unui subforum...si nu ca nu ar avea cautare...

De ex, daca intrii la generale si vezi un sub "copilul meu vomita" nu intrii pe el, ca nu are ce cauta acolo...daca il vezi la parintii intreaba atunci da...e de interes...

Sper ca m-am facut inteleleasa...

Oricum nu-i bai daca nu se poate...ne multumim cu atelierul nostru...


ps..de ironia lui xenocid de ce nu s-a luat nimeni

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radu si David bomba pisaloaga



varsta David

poze David



Mergi la inceput