notificare la raspuns!!

notificare la raspuns!! | Autor: tcelen

Link direct la acest mesaj

nu se poate sa faceti in asa fel incat atunci cand se raspunde la un subiect unde eu de exemplu am postat sa primim notificare pe mail?!?
am vazut ca pe alte multe forumuri au asa ceva!
scuze daca am deranjat pe cineva cu intrebarea mea!dar asa mi-se pare mult mai simplu sa gasesti subiectele unde scrii si sa raspunzi imediat,ca sa nu mai cauti ca nebunul prin forum,sa vezi unde s-a mai scris si unde nu!
MULTUMESC



POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII
POZE ANA-MARIA
CRISTINA&ANA-MARIA 17.01.2006& IULIAN 22.11.1998

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

daca vrei sa vezi subiectele unde ai postat recent si vrei sa recitesti ce s-a scris, poti apasa pe numele tau si se deschide o fereastra care in stanga are ultimele 10 subiecte la care tu ai postat, citit.

Acea notificare de care vorbesti ar incarca serverul ar incetini activitatea. Deja sunt probleme de supra incarcare a serverului si s-a optat pt stoparea functiei de cautare intre orele 12-16 cand e forumul incarcat la maxim, daca s-ar institui si aceasta aplicatie de notificare cred ca am gasi multe mesaje de nemultumire legate de functionalitatea forumului.


multumim,


Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tcelen spune:

quote:
Originally posted by Freia

daca vrei sa vezi subiectele unde ai postat recent si vrei sa recitesti ce s-a scris, poti apasa pe numele tau si se deschide o fereastra care in stanga are ultimele 10 subiecte la care tu ai postat, citit.

Acea notificare de care vorbesti ar incarca serverul ar incetini activitatea. Deja sunt probleme de supra incarcare a serverului si s-a optat pt stoparea functiei de cautare intre orele 12-16 cand e forumul incarcat la maxim, daca s-ar institui si aceasta aplicatie de notificare cred ca am gasi multe mesaje de nemultumire legate de functionalitatea forumului.


multumim,


Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema



MULTUMESC MULT

POZE GRAVIDUTA,FAMILIE SI COPII
POZE ANA-MARIA
CRISTINA&ANA-MARIA 17.01.2006& IULIAN 22.11.1998

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:



am sa inchid subiectul pentru ca problema a fost lamurita

Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput