Titulatura

Titulatura | Autor: copiloi

Link direct la acest mesaj

Am inteles ca sunt necesare 1000 de puncte pentru a putea opta pentru o titulatura. Dar am vazut ca se poate si cu mai putine puncte! Chiar cu mai putine decat am eu !

Imi vinde si mie careva pontu'?

Alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mik spune:


Alina, ai incercat rubrica "Foloseste punctele", pe meniul de le stinga paginii ?


Mik.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Alina , puncte e diferit de numarul de mesaje. stii asta da? Iei 2 pct pt mesaj si 4 pt subiect nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Marina, asa-i! Am confundat mesajele cu punctele. Oricum nu am cum sa stiu cate puncte are altcineva!

Puteti arunca subiectul asta la container.....si cat mai repede, pana nu ma fac de ras


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by copiloi
Oricum nu am cum sa stiu cate puncte are altcineva!

Alina



Ba poti, scrie in profil.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Da, asa-i! Gata, m-am facut de ras!

Edit: Cristina, dar tu totusi ai trecut in profil vreo 183 de puncte si eu vreo 800....ceva nu-i bine



Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Eu mi-am schimbat culoarea de cateva ori pana acum si-apoi am luat-o de la capat.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...

Mergi la inceput