Piticii...

Piticii... | Autor: Rufus

Link direct la acest mesaj

Am, mai nou, o problema. Cand ma loghez, nume si parola, imi spune ca m-am logat cu succes, dar cand se deschide pagina, nu mai sunt logat. Sus nu-mi apare numele si parola, nu pot sa fac nici o miscare (in afara de citit). Culmea e ca, in josul paginii, apar cum ca as fi online, cu toata gasca. Dar...eu nu sunt.
Singura modalitate ca sa scriu la un subiect, este sa scriu si apoi sa-mi trec numele si parola. Dupa ce mesajul a fost trimis, raman nelogat, din nou. Ce poate fi?
A, mi-am schimbat recent parola, parca de atunci face figuri. Si, uneori, dupa n-spe incercari, reusesc sa ma loghez si eu. Alteori-deloc.
Multumesc!

poze multe cu noi

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

quote:
Initial creeata de Rufus

Am, mai nou, o problema. Cand ma loghez, nume si parola, imi spune ca m-am logat cu succes, dar cand se deschide pagina, nu mai sunt logat. Sus nu-mi apare numele si parola, nu pot sa fac nici o miscare (in afara de citit). Culmea e ca, in josul paginii, apar cum ca as fi online, cu toata gasca. Dar...eu nu sunt.
Singura modalitate ca sa scriu la un subiect, este sa scriu si apoi sa-mi trec numele si parola. Dupa ce mesajul a fost trimis, raman nelogat, din nou. Ce poate fi?
A, mi-am schimbat recent parola, parca de atunci face figuri. Si, uneori, dupa n-spe incercari, reusesc sa ma loghez si eu. Alteori-deloc.
Multumesc!

poze multe cu noi


"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde



incearca sa curetzi memoria browserului - IE, Mozilla sau ce folosesti tu, ca i-o fi ramas parola veche prin vreo fereastra

parerea mea de afona dar poate merge...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu ai activata optiunea accept cookies pt browser, sau ai un firewall setat de asa maniera incat sa blocheze inregistrarea cookies-urilor.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Am mai observat ca daca intru in desprecopii.com si de-acolo in forum, merge de fiecare data.
Multumesc mult.

poze multe cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Aaaa.... am o banuiala. Imi spui te rog CU EXACTITATE ce scrie sus in bara atunci cand intri direct si nu prin pagina de baza www.desprecopii.com ?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput