Nu intrati pe chat...

Nu intrati pe chat... | Autor: arboria

Link direct la acest mesaj

... daca nu va place aglomeratia, haosul care se instaleaza la un moment dat, cand mai multi useri raspuns unuia singur, de nu-ti mai dai seama care cu cine, emoticoanele se "varsa" la gramada, liniile se duc atat de repede, ca raspunsul tau deja nu mai e actual dupa 3 secunde...
...daca te simti frustrat ca nu raspunde nimeni intrebarii tale
...daca nu te deranjeaza defectele de tastare...

exista niste reguli de chatuit, stiu io, ca le-am citit la un moment dat pe undeva

ma ajuta cineva sa le gasesc? sau poate procedam noi la alcatuirea unui regulament de chat

PS. a nu se intelege ca am o nemultumire, voiam sa ajut membrii neinitiati in ale chat-ului

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

a fost cineva cu plangeri?
Chat-ul e chat, raspunde cine vrea la cine vrea.. si nu e nimeni obligat sa dea replica la cineva (ba chiar ignor se poate da daca ai chef).. nu ca pe forum cineva ar avea vreo obligatie sa dea raspuns la cineva.. totul se face din placere.
Pe chat in general oameni se aduna sa mai schimbe o vorba cu alti sa poarte o discutie prietenoasa.
Consider ca nu e nevoie sa fie reguli pe chat, intra omu cand vrea vb daca are cu cine, nu ii convine zice bye si se tot duce.

O zi buna




Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
1, 2, 3, 4, 5, 6
I am not a vegetarian because I love Animals; I am a vegetarian because I hate plants.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

arboria, mai apar probleme si din cauza lag-ului pe care il au utilizatorii.

cat despre reguli, cred ca te refei l acele de mirc, care nu prea se aplica aici, cand vrei sa ii raspunzi cuiva anume incearca sa ii pui numele in fatza si apoi apesi slash de exemplu:

arboria/ uite ce culoare am la mesaje :D

Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php[/url]" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

dupa mine, chat-ul asta nou e mult mai bun decat celalalt, singurul lui defect e ca nu e populat

subiectul l-am deschis din exces de zel, cred, dupa ce una dintre chat-iste s-a suparat ca nu vorbeste nimeni cu ea

intr-adevar, nu exista reguli (decat cele ce tin de politetea uzuala), asa ca noii membri nu au decat sa intre si sa traga cu ochiul cateva saptamani, pana se prind de ce se intampla pe acolo.

subiectul poate fi inchis, multumesc

Mergi la inceput