User AC

User AC | Autor: AC

Link direct la acest mesaj

Din dorinta de a clarifica formal cate ceva.

AC ramane subsemnatului, iar AB primul nick al Andreei pe forum ii ramane ei. De la AB se pierduse parola si e link-ul din perioada in care adora DC-ul, chiar daca scria foarte rar. Imi doresc pentru ea sa poata reinnoda un fir.

Eu mai facusem doua incercari de user nou, la care n-am avut raspuns.
De acasa putem accesa amandoi, in rest fiecare cu portabilul lui.

Multumesc,

M.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

da io ma obisnuiesm cu andreea AC
vrea ea AB neaparat?la asta se refera reinnodarea firului?

nu puteti sa faceti schimb?

intrebam si io....


PS Micha, romana te f f buna, felicitari.




Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Hihi cica serverul zice ca n-are conexiune sa modifice datele lui AB:):) Asa ca nu a fost pe aleselea initial, dar apoi mi-am zis c-o fi si asta vrun semn ceva.

Editeaza profil personal

Eroare

* Mesajul nu a fost trimis din cauza: The transport failed to connect to the server.


Asa ca AB a ramas feminina:):). S-apoi m-am hotarat sa fiu dulce si feminina:):) Oricum de oboseala sunt prolixa asa ca macar dulce sa fiu.


Andreea

P.S. Sabinutz urechile muzicale si nevasta pisaloaga folosesc ele la ceva, nu:):)

P.P.S. Mey referatul cela nu se scrie singurel:):) La treaba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

hihihi
am depasit deja norma de pagini...da mai am la sonata waldstein ceva.secolu 20 m-am hotarat sa-l scurtez:D# definitii si gata.Deocamdata...nani mare, vreo 6 ore neintrerupte(pfiuuuuuuuuu, ce rea is0



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput