de ce ne induceti in eroare?

de ce ne induceti in eroare? | Autor: monalac

Link direct la acest mesaj

am postat ieri un subiect aici,iar azi vad ca a fost mutat...era vorba despre o problema a baietelului meu,mai exact despre faptul ca urineaza discontinuu...vad ca subiectul a fost mutat la parintii intreaba,parintii raspund,desi eu scrisesem si aici acelasi subiect,numai ca nelamurindu ma nimeni,m am gandit sa intreb si pe altii,care nu sunt neaparati parinti,dar care poate au mai intalnit un caz similar...din pacate insa,se pare ca nu functioneaza legea democratiei,ba mai mult,ca ne induceti in eroare,din moment ce aici scrie ca pot posta orice subiect doresc,dar nu e chiar asa....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

La generale se pot pune subiecte care nu au legatura cu sectziunile speciale, altfel ar fi o harababura totala site-ul. Subiectul tau a fost mutat acolo unde ii era locul, conform regulilor.

Io shi plozii turbulentzi


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Iren a explicat foarte bine pozitia noastra in aceasta problema.E logic ca "orice" ala inseamna orice subiect care nu se incadreaza la celelalte sectiuni.Este specificat,dealtfel in regulament,cu care ai fost de acord la inscrierea pe site.Nu vad pe cine si cu ce am indus in eroare?!


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput