FIV - 67

FIV - 67 | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj


Poftiti la un nou capitol norocos!

Bafta tuturor fetelor care au intrat in linie dreapta!


......Visele completeaza ceea ce nu indraznim sa facem, dar totusi perseverenta ne ajuta sa indraznim. Eu chiar am incredere in VOI ca veTI reusi in tot ceea ce va propuneti!





"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Marga, speram ca intr-o buna zi sa avem si noi o veste ca cea a Maicii Domnului...

Liana, da-i bataie lui Kla, ea crede ca tot ce zboara se mananca, si mersi de presimtire, sa dea Dzeu sa fie asa de data asta.

Luli, Leticia, inca o data, va urez mult noroc.

Lachi,

Kla

"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

iliuta poate ma ajuti si tu putin ca dehhhh tu esti mai aproape de ea
pe cuvant kla..nu face asta..ca vin si e vai de tau..si ma ajuta si iliuta.ca te tine




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

doamne dar ce-am facut???eu nevinovata de mine???nu fac rau nici unui tantar ..mai bine il las sa ma piste....

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

auzi la ea????????
ce a facut?????????
pai nu ai facut nika...ca te'am altoit io putin la popou...ce credeai ca nu ajunge bata mea pana acolo???????
sa nu te prind ca mai ei ceve dupa ureche ca nu's ce'ti fac
iliuta mama preia legatura ca nu ma inteleg deloc cu spanioloaica de kla




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Liana, situatia e sub control. Kla e o fata ff intelegatoare, si face numai ce zice nenea doctor, nu se ia dupa "babe". Nu mai e nevoie de bataie.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/micaelapodariu/my_photos
"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

na....daca nu-mi zicea ILIUTA ce-am facut zau ca nu stiam...si chiar vroiam sa-.mi adun jucariile de pe forum si sa plec acasa...eu ma gandeam ca poate am suparat pe careva....doamneeee ce mai e si cu prostia asta....

nu iau LIANA nimic ...PROMIT solemn ...numa nu ma bate te rog....

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

multumesc ILIUTA ...chiar imi imaginam cum ma bate LIANA......ma si vedeam toata urme pe

"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho
http://es.pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:


ma bucurrrrr!!!!!!!
asa sa faci fatoooooo sa asculti de nene dc...
kla si iliuta da nu va sufoc
acu va las..fug pe la alte usi...
mai am o gramada de rezolvat...si un fazan..
fivoaselor sa ma iertati ca dadu'i buzna asa ..da trebuia




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Gina, stai linistita ca vor mai creste sigur foliculii pana la punctie, dupa pregnyl ei cresc foarte mult! Tinem pumnii sa fie super!

KLA, are dreptate Liana, sa nu iei medicamente fara prescriptia medicului! Nu tot ce este nou este si bun.

Mirga, bafta multa, multa!

*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Monica, nu ne mai dai si noua niste vesti bune despre Luli, cum se mai simte? Te rog frumos sa-i transmiti toate gandurile noastre bune! Iar tie multi pt ca esti o fata atat de sufletista si o ajuti si o sustii pe Luli a noastra!

*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput