FIV - 66

FIV - 66 | Autor: Avalon

Link direct la acest mesaj

Poftiti la un nou capitol norocos!

Bafta tuturor fetelor care au intrat in linie dreapta!



*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

deschizatoare de drumuri
bafta multa !!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Va doresc un we placut.
La noi e o vreme f faina,de primavara, asa ca vom iesi intr-o mica excursie.

Pupici si multa bafta.

Mirga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Moniland stiu ca e bine ,acum cand am fost la eco aveam end. de 6.5 ,era ziua a 5 de CM , dar nelamurirea mea este de ce ma tine asa mult ,de 9 zile azi. Este cate o picatura dar e deranjant.
Daca si maine ma tine asa am hotarat sa sun la Giulesti sa vad asistenta ce spune.O fi din cauza la stimulare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci_miru spune:

Buna fetelor!
Chiar daca nu va scriu zilnic, tot va citesc, nu vreu sa pierd nimic din ce se intimpla cu fetele de aici.Vreau sa urez bun venit fetelor noi si sa dea D-zeu sa plece cit mai repede la mamici.Din pacate eu incerc sa ma refac dupa esecul din februarie, sa-mi incarc bateriile si sa o iau de la capat anul viitor.Si ca de fiecare data va intreb tot pe voi ce am pe suflet.In ce cazuri sunt recomandate IA?
Vad ca fetele care au avut ca si mine esec nu au mai intrat pe forum, as fi vrut sa stiu ele cum se simt? Voi celelalte dupa Fiv a-ti avut ameteli?

Va rog sa-mi raspundeti, pentru ca eu am niste ameteli groaznice si nu stiu daca sa ma adresez unui medic sau nu.

Ca de fiecare data va pup pa toate,
Miru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

FETELOR AM INTRAT SA O FELICIT PE LACHIONE SI AICI.NU POT SA MA ABTIN.
fELICITARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
SA AI O SARCINA USOARA SI UN BEBE FRUMOS SO MANCACIOS, SI SANATOS.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Unde esti Lachioane ? De fericire nu mai scoti capul?


Tote florile din lume si toata fericirea .
Copil frumos si sanatos de care sa va bucurati.
Se pare ca de la Monica si Mihnea e molipsitor.
Va pup cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Fetelor reusita asta e de bun augur , o sa vedeti , pt ca a fost trimisa de un inger.
unde sunteti?
nu am si eu cu cine sa ma bucur?
au fost ascultate.
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

fetelor si eu ma bucur enorm de mult pt LACHI....d-zeu e MARE,BRAVO LACHIIIIIII!!!esti o SUPEREROINA!AI LUPTAT AI SPERAT AI SUFERIT !dar acum ti-ai primit rasplata!!FELICITARI!!!...
sufletul meu e alaturi de al tau la asa o mare bucurie!mie si cred ca si fetelor inca aspirante ne-ai dat o mare incurajare si mie una cel putin mi-a revenit increderea in d-zeu...stiti si voi problemele mele din ultimul timp ,din cauza asta eram suparata pe doamne-doamne....dar acum vazand ca Lachi a reusit mi-am recapatat increderea si ma voi ruga sa ma IERTE pt fapta mea urata!

vreau sa urez si eu BUN VENIT fetelor noi si va doresc din tot sufletul sa vi se implineasca visul de a fi mamici cat mai repede!



"cand o persoana are un vis tot universul conspira pentru ca acest vis sa devina realitate"-Paulo Coelho

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Doamne , felicitari Lachi!
La o asemenea veste nu am mai putut sta in carapace!
Felicitari fetelor care au reusit si mult succes celor care vor mai incerca.
Poate m-ati uitat , sunt si eu o vetreana de la FIV , nu am mai activat pentru ca mi-am propus o pauza pentru sufletul meu, insa am fost tot timpul alaturi de voi.
Primavara asta vreau sa incerc si eu din nou al treilea FIV.Probabil ca va fi prin mai daca totul decurge normal.
Sa ne rugam sa ne rezerve soarta si noua o minune ca a lui Lachi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Doamne , felicitari Lachi!
La o asemenea veste nu am mai putut sta in carapace!
Felicitari fetelor care au reusit si mult succes celor care vor mai incerca.
Poate m-ati uitat , sunt si eu o vetreana de la FIV , nu am mai activat pentru ca mi-am propus o pauza pentru sufletul meu, insa am fost tot timpul alaturi de voi.
Primavara asta vreau sa incerc si eu din nou al treilea FIV.Probabil ca va fi prin mai daca totul decurge normal.
Sa ne rugam sa ne rezerve soarta si noua o minune ca a lui Lachi!

Mergi la inceput