Ce parere aveti de dr Denisa Protopopescu?

Ce parere aveti de dr Denisa Protopopescu? | Autor: miki-miki

Link direct la acest mesaj

Buna seara mamicilor si viitoare mamici !
Doresc si eu un bb iar dr mea este d-na Denisa Protopopescu. O cunoasteti? Imi puteti spune dc este un medic bun in pb de infertilitate? Pe forumul "Asteptand un ingeras in viata noastra" am citit cateva mesaje in care se vb negativ despre d-na dr.
Ati fost vre-una dintre voi pacienata dansei? Ce imi puteti spune? Este cazul sa-mi schimb medicul? Si dc da, imi puteti recomanda un medic bun care are succese si pb de infertilitate masculina?
Multumesc anticipat!

miki-miki

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Corectez: Care are succese si in pb de infertilitate masculina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela.f spune:

Buna Miki,

eu sunt pacienta doamnei dr P; nu am decat cuvinte de lauda pentru dansa. Jos palaria!

Suntem in a 25-a sapt de sarcina si e super ok.

daca ai nevoie de alte informatii, da-mi un PM

Mihaela
25+


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10054;101/st/20060618/k/e328/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Eu sunt pacienta ei de 6 ani si sunt total multumita .La intrebarea ta referitor la infertilitatea masculina iti spun ca la noi sotul a avut pb si cu ajutorul doamnei dr s-au rezolvat.Acum avem o fetita de 3 ani.
Eu am incredere in ea 100%.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mihaela.fsi Diadanielava multumesc pt raspuns. Cand am postat subiectul eram dezorientata datorita postarilor care s-au facut pe forumul "Asteptand un ingeras in viata noastra". Acum stiu ca d-na dr DP este un medic f bun, ca este medicul care imi v-a pune copilul mult visat in brate.
Mihaela.f iti urez sarcina usoara in continuare si-ti multumesc pt sfaturile pe care mi le-ai dat zilele trecute. Dc o sa am nevoie de cateva informatii am sa te contactez pe mail.
Diadaniela sa-ti traiasca fetita si sa ai parte numai de bucurii din partea ei.
As vrea sa stiu dc voi a-ti ramas insarcinate prin FIV+ICSI si dc s-a prins sarcina de prima data.

miki-miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Nu a fost nevoie de FIV.Sotul a urmat un tratament si in 3 luni am ramas insarcinata.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Diadaniela multumesc pt raspuns.

Mergi la inceput