Fotomodel DC

Fotomodel DC | Autor: Oana C

Link direct la acest mesaj

Una din conditiile selectarii copilasului tau ca Fotomodel DC este sa fii membru activ.

Intrebarea mea este: A avea 0, 3 sau 7 mesaje inseamna MEMBRU ACTIV????

Stiu ca s-a mai discutat pe tema asta, dar ma supara faptul ca cineva care abia s-a inscris (sau s-a inscris de citeva luni) si nu a postat nici un mesaj, ci doar a trimis poza copilasului, are copilasul pe prima pagina!!! Poate persoana respectiva nici nu mai intra pe site-ul asta de cind s-a inscris.

Si ultimii copilasi sint ai unor membri care nu prea se sinchisesc sa posteze mesaje (asa cum am mai spus, daca va uitati, ultima poza, cea care apare acum, este a unui membru cu 0 MESAJE!!!); iar citeva din ultimele poze sint ale unor membri cu 3, 7 ... mesaje.

Asta-i bataie de joc sau disrespect pentru membrii activi care asteapta sa isi vada copilasii pe prima pagina.

Cred ca sint o multime de membri capabili sa faca poze de calitate copilasilor lor. Asa ca nu mai veniti cu explicatia ca "toti copilasii sint frumoasi, pozele trebuie sa fie de calitate". Care este explicatia adevarata? Pe ce criteriu se aleg pozele???

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Oana , si eu am patit la fel .

intra aici www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33333" target="_blank">protestarea mea ...

o zi placuta

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Elena, am citit la timpul respectiv ... Dar vad ca s-a uitat de asa ceva si iar au inceput sa uite de membrii activi.
Cum, naiba, una care nu are nici un mesaj are copilul pe prima pagina? Poate aia a si uitat de site-ul asta.
Baietelul este frumos, dar sint sigura ca sint f multi membri ACTIVI cu copilasi la fel de frumosi.



Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

quote:
Originally posted by Oana C

Elena, am citit la timpul respectiv ... Dar vad ca s-a uitat de asa ceva si iar au inceput sa uite de membrii activi.
Cum, naiba, una care nu are nici un mesaj are copilul pe prima pagina? Poate aia a si uitat de site-ul asta.
Baietelul este frumos, dar sint sigura ca sint f multi membri ACTIVI cu copilasi la fel de frumosi.



Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva




Oana , atunci nu ramane decit sa ai "PILE" ...la administratie

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Elena, pune-mi si mie o "pila"

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

quote:
Originally posted by Oana C

Elena, pune-mi si mie o "pila"

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva




Cu cea mai mare placere ...

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Vad ca administratorii sint in vacanta, ca sa imi raspunda ...

Elena, cum e vremea la voi? Ca la noi s-a facut un frigalauuuuuuu. Brrrrrrr.

Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Oana, eu sunt inscrisa in forum de 2 ani(fara vreo 2 luni). In 2 ani am trimis fotografia de vreo 2-3 ori, ultima oara azi si inainte de asta, acum vreun an. Inca nu a aparut si sunt tare suparata ptr. asta, ca nu inteleg de ce... Nici macar un mesaj sa-mi spuna ca foto nu e buna, sau asa ceva, desi claritatea e f buna, poza portret si toate info care se cer... Mai astept.


Winners don't quit; quitters don't win.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Eu am trimis mai multe fotografii, toate de calitate f buna, zic eu, si de aproape (gen portret). Deci nu pot sa spuna ca a fost o singura poza care nu era buna.



Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana C spune:

Nu disperati daca nu vedeti poza trimisa in citeva saptamani... pina si aici exista o lista de asteptare :-)

Exemplu:

LEVI (6 mesaje) ---- Levi, te rog sa nu te superi, ca tu nu ai nici o vina; este doar pt exemplificarea unei situatii reale.
Membru din: 14/01/06
Foto aparuta la Galerie: 27/01/06

Sa inteleg ca perioada de asteptare e de 2 saptamini????????



Oana si Eva (29 iunie 2005)
Poze cu Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

oana eu stau in fort lauderdale(in davie) si la noi este azi un frig de m-am zburlit toata cand am deschis usa de dimineata ...si se zice ca la noapte si maine va fi si mai frig ...




Elena

Mergi la inceput