Cum "impart" quote-ul?

Cum "impart" quote-ul? | Autor: denizel

Link direct la acest mesaj

Ma ajutati si pe mine?
Cum pot ca, atunci cand raspund pe quote-ul cuiva, sa-l impart in bucatele si sa raspund pt. fiecare bucatica in parte? Oare s-a inteles ceva?

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

quote:
Ma ajutati si pe mine?

nu
quote:

Cum pot ca, atunci cand raspund pe quote-ul cuiva, sa-l impart in bucatele si sa raspund pt. fiecare bucatica in parte?


poi scrii la inceputul fiecarui frahment [ quote ] si la sfarsit [ /quote ], da' fara spatii, cum am facut io acu

quote:
Oare s-a inteles ceva?

am inteles, da' nu stiu sa ma exprim




fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

saru' mana la adusca!


" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

nu e nevoie sa scrii [quote ][/quote] de mana, in fereastra in care scrii raspunsul exista in dreapta sus un buton cu o foaie si o sageata rosie(penultimul din dreapta), apesi pe el si apare [quote ]text[/quote]. intre cele doua paranteze inserezi textul la care vrei sa raspunzi.
spor la combatut!


Peste 100 de ani nu va conta ce cont in banca am avut, in ce casa am locuit sau ce masina am condus.
Dar lumea ar putea fi diferita pentru ca am fost importanta in viata unui copil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Saru' mana si la Teodora!
watch me!

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput