Mamici din Arad...???(42)

Mamici din Arad...???(42) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj








Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,1 an
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 3 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 1 an
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 1 an
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 26 ani,, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau
"Nico")


Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)




Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Chiar ca a venit iarna. Dar nu pot sa ies afara, trebuie sa-i astept pe baietii care ne aduc patul (in sfarsit o sa avem si noi pat matrimonial!).

Ioana, pai cezariana de ce: mi-a spus ca as putea sa nasc natural, la Odobescu au fost destule care au nascut natural dupa cezariana, de obicei femei venite prea tarziu ptr. o cezariana... Oricum riscuri exista si exista o vorba poate ai auzit-o daca e risc cat de mic sa se intample ceva rau atunci la pacientii medici se intampla... Cand l-am vazut nu foarte entuziasmat pe Cioata mi-a mai pierit avantul, asa ca...

Cheful a fost ok, am mancat, am vorbit, am alergat dupa prunci (Vladut si cei doi prietenuti buni ai lui), burticile au vorbit (trei suntem, si toate trei asteptam fetite ) si cam atat.

Va pup, mai vb.

Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (25+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

Decembrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Am avut ce deszapezi masina de dimineata, dar a fost fain ca nu a fost frig.

Gabi sper ca esti bine si ca nu ai avut timp sa ne scrii. Macar spune-ne cum te simti.

Si eu am multe burtici in jurul meu. Si inca se mai aduna. Vad ca sfarsitul anului a fost benefic pt facut copii.

Maine mergem la Arieseni. Sper sa ma simt bine. Mi-e groaza de drum ca mi-e si asa nu-mi placea pe serpentine, ce sa mai spun acum. Duminica cand venit mergem la botez la Gurahont, la noi la restaurant.

Azi parca ma iau putin greturile. Am iarasi acel gust tampit in gura si nu stiu cum sa scap de el.

Alinutza, Nico, Claudia Maria, Clau???????????

10+

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

M-ati dat disparuta?
Mi-am luat concediu medical saptamana asta,dar nu am putu sa va scriu ca Tudor nu lasaa deloc la calculator cand sunt acasa. Pot eventual sa citesc ca tastatura e la el si e blocata. Acum am venit la birou la Cipri ca am ceva de lucru, asa ca va pot scrie linistita.
La multi ani tututor sarbatoritilor in primul rand.
Eu sunt bine, e asa de bine acasa...ce sa fac...mai cateva luni si o sa fiu din nou acasa.
Flavia, ie imi place foarte tare sa innot, dar din pacate stau rau cu timpul liber.
Stii ca mege si Dana cu Leon azi la Arieseni?
ce fain de voi! Sa va simititi bine.
Ioana, ti-am vazut pozele, e un scump Alesio. Sa stii ca l-am vazut ieri pe Ovi la farmacia Ivona din Vlaicu.
Alina, bine ca ii place lui Dragos la gimnastica.
Am fost si eu marti cu Tudor, nu mai fusesem cu el de trua trecuta din nioembrie, dar pot sa zic ca am un baietel mare si acsultator(aprox). Oricum executa mult mai bine ca data trecuta si stie ce exercitiu urmeaza.
Nu mai stiu daca vi-am zis ca il zice pe r. E total. In unele cuvinte il zice si in loc de l. De ex la caciula zice ciura.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Gabi, bine ca mai dai si tu un semn de viata, eu stiam ca esti in concediu medical.

Flavia, distractie placuta la Arieseni!
Si Calin a dezapezit masina azi dimineata ca nu a mai avut chef aseara sa o bage in garaj, nici nu se gandea ca va fi asa mare zapada dimineata.

Diana, stiu si eu vorba cu pacientii medici, ca lor li se intampla cate ceva. Doctorita Popa de la noi s-a operat de colecist si a avut probleme cu anestezia, abia s-a trezit. Dr. Olaru(anestezista de la Municipal) chiar zicea ca numai unui dr. i se putea intampla, de obicei cu pacientii nu are probleme.

Fug sa mananac ca mor de foame, am trecut pe regim vegetarian.
Cartofii sunt baza.

Alina (9+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alinush vezi ca,cartofii ingrasa ,mai bine treci pe carne pana apar verdeturile la primavara.
Am pozici in zapada,acum le pun.
Flavia distractie placuta.

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Gabi si mai zi-i la Tudor sa fie cumintel sa nu te cotropeasca chiar de tot!

Flavia drum bun la Arieseni si distractie placuta!

Ma duc sa-mi termin mancarea ca vin socrii la noi(again) dupa-masa!

Pupici!


Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Magda, carne nu mai mananc in urmatoarele 7 luni.
Azi am macat supa de zarzavaturi cu galuste de gris(ce mi-a placut!) si cartofi frantuzesti cu carnat bineinteles, dar asta il suport.
Fain om de zapada!

Ioana, ce vizite i-au apucat pe socrii pe vremea asta?




Alina (9+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Alinush lasa ca revii tu la carne cat de curand! Si pana atunci buna-i si ciorba de legume
Mey socrii mei au venit iarasi pentru analize, control....bla, bla....
dar nu stau la noi ci la fratele lui Ovi, ca e rece tare in camera in care avem loc de dormit....
Asa ca vin numai sa se joace cu gombotzu si atat.

Pupici!


Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Ioana vizitele scurte sunt cele mai placute.
Alinush si eu vreau cartofi frantuzesti,familionul meu nu mananca asa ca nu fac ca e prea mult de lucru ca sa pap numai eu .

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salut fetelor!

LA MULTI ANI PATRIC!!!!Dialu(Diana)sa-ti traiasca puiul.....dar tu chiar deloc nu mai dai pe la noi?

Magda asa zic si eu! Fain omul de zapada....noroc cu tati ca l-a finisat!Se pricepe!

Fetelor cu burtici voi ce mai faceti?Eu ma simt tare bine(deocamdata), ma doare putin burtica dar in rest e ok!

Iar restul fetelor pe unde umblati?????Chiar nici un semn de viata?????

Pupici!


Ioana(9+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput