Membru nou-nu a primit confiramarea

Membru nou-nu a primit confiramarea | Autor: codruta_grg

Link direct la acest mesaj

O prietena de a mea s-a inscris marti pe DC. Azi inca nu primise confiramarea, desi i s-a scris ca in 48 de ore se rezolva. Oare de ce nu a primit? Sunt foarte multi inscrisi? Ca eu nu mai tin mite pasii de inscriere.
Multumesc!

Codruta & Petra Alexandra (9 august 2005)
Poze cu noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60154" target="_blank">Povestea nasterii & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Varsta lui Petra

www.euroski.go.ro" target="_blank">Scoala de Ski

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

eu i-am facut cont unui prieten (user zinul_bun) acum doua saptamani, nu a primit confirmarea, ma gandesc ca poate s-a crezut ca imi mai fac eu inca un cont, vazand aceiasi adresa de ip, insa n-am facut decat sa-l ajut sa se inregistreze ca el nu reusea.
daca gasiti pe undeva pe acolo useru, poate ii trimiteti confirmarea.
multumesc.

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Momentan au aparut ceva probleme cu partea de activare a conturilor. Speram sa le rezolvam in cel mai scurt timp.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi.i spune:

Stie cineva cat va mai dura aceasta situatie? O prietena si-a creat doua conturi pt care a primit confirmare si totusi nu se poate loga pe nici unul dintre ele.

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Probabil incercand sa creeze al doilea cont si-a taiat dreptul si pentru primul si a ramas fara nici unul. Aviz amatorilor(amatoarelor) de doua sau mai multe conturi.
Nu va recomand... deloc.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi.i spune:

Marius ea nu a dorit sa aiba doua conturi insa dupa ce l-a creat pe primul a asteptat mai bine de o sapt si nu a primit nimic.A creat apoi un alt cont bineinteles cu o alta adresa de mail si apoi a primit confirmari pt amandoua .
Este vorba despre nikurile "gena" si "ighi" .Ati putea sterge unul dintre ele si sa trimiteti confirmare pentru celalalt?
Sau cei de facut in situatia asta?

Gabica mamica alaturi de Rebeca(11.12.2002) si Iustin(04.02.2005)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Verific.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput