Site lenes

Site lenes | Autor: iuliska

Link direct la acest mesaj

Sunt Iuliska si am probleme cu acest site, se incarca foarte, foarte incet.Am incercat si la alte site-uri de acest fel (nu spun nume)si merg brici.
Acest lucru nu acum am constatat si in alte dati am patit la fel, azi am avut rabdare pana s-a incarcat ca sa va scriu, poate faceti ceva in acest sens.
O alta problema: adresa admin@ xxxxx nu functioneaza, deci si aici ar trebui reyolvata problema, nu credeti?
Cu stima,
na Libar

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

intre anumite ore situl este "incarcat" adica sunt multi utilizatori, vizitatori logati, prezenti iar serverul pe care se afla situl face fatza mai incetisor.

daca ai de trimsi un mail catre Admin si adresa nu fc motivul plauzibil este ca s-a atins capacitatea fuill admisa casutzei respective. Poti sa trimiti mail care ajunge tot la Admini la adresa info@desprecopii.com.

Sau poti sa scrii aici care este problema si noi, moderatorii, vom notifica Admini.

,

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

am o veste buna: in aceasta luna facem upgrade la hardware si speram sa fim brici.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marx777 spune:

Subscriu si eu constatarii incetinelii site-ului de pana acum.
Si daca se poate pe viitor (daca tot faceti upgrade hardware) constatarea din subsolul paginii "Pagina s-a incarcat in 0.x secunde" sa fie macar realista (ca era cred mai mult de abureala).
Scuze poate daca exagerez, dar credeti-ma ca n-o fac rau intentionat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Daaaaa......super daca faceti ceva in sensul asta,eu nu pot intra decit dimineata devreme sau noaptea la viteza optima,altfel.....astept de ma plictisesc(in cel mai bun caz,ca altfel....ma apuca nervii)
Succes!

BRENDA

CU CE VITEZA AR TREBUI SA MERGI SPRE APUS PENTRU A NU SE TERMINA NICIODATA ZIUA?
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Da... si eu am aceesi problema, mi se incarca foarte greu orice pagina. Indiferent de ora: dimineata, seara sau noapte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Chestia cu pagina s-a incarcat in X secunde nu este abureala! Este timpul de procesare al paginii. La aceasta insa se adauga transmiterea datelor de la server la computerul vostru.

Revenind la upgrade... este pe teava dar o sa mai dureze 2 saptamani ca sunt foarte ocupat si nu am timp sa instalez serverul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Chiar nu se poate face nimic ? Forumul este imposibil de accesat: nu numai ca paginile se incarca foarte greu, dar da fel si fel de erori!

ERROR
The requested URL could not be retrieved

--------------------------------------------------------------------------------

While trying to retrieve the URL: [no URL]

The following error was encountered:

Read Timeout
The system returned:

[No Error]A Timeout occurred while waiting to read data from the network. The network or server may be down or congested. Please retry your request.

Your cache administrator is webmaster.


2 saptamani mi se pare mult!


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Si la mine se incarca greu de ceva timp! se poate face ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

mey, de vreo 2 saptamini e nasol rau de tot.
speram sa iasa soarele si la DC.

alexa & fam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Si la mine a mers foarte incet zilele astea. Cred ca e prea plin de reclame...

www.babiesonline.com/babies/i/ilincuta" target="_blank">poze cu Ilinca
pozele noastre

Mergi la inceput