Nu-mi vad mesajele

Nu-mi vad mesajele | Autor: Maria2

Link direct la acest mesaj

De ce oare nu-mi vad raspunsurile pe care le scriu decat daca sunt logata?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Initial creeata de Maria2

De ce oare nu-mi vad raspunsurile pe care le scriu decat daca sunt logata?


Ca asa e regula. Scrii mesaj doar daca te loghezi...

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ralnied/my_photos
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria2 spune:

Tot nu pricep.
M-am logat, am scris mesaj la un subiect(despre muzica era) dupa care am revazut topicul si era raspunsul meu.
M-am delogat, am reintrat in respectivul subiect si nu mai era raspunsul meu.

Stiu ca nu sunt expert IT dar tot nu pricep de ce este asa complicat.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Interesant, o sa verificam. Am o intrebare poate retorica:
De ce stai pe logout daca vrei sa scrii? Nu e mai simplu sa fii login?

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria2 spune:

Multumesc.
Dupa ce verifici inchide si subiectul.

Nu stau numai pe login pentru ca pur si simplu ma simt ca si cum as fi "descoperita". Ma loghez numai cand vreau sa scriu.Imi place sa stiu ce fac si chestiile pe care nu le stapanesc prefer sa nu le folosesc prea des.

PS : acum am reintrat in subiectul respectiv(scoala de muzica se numeste) nelogata si este vizibil raspunsul meu insa dimineata nu se vedea decat daca eram logata.Poate a fost o problema tehnica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria2 spune:

Dragul meu moderator nu mai verifica nimic pentru ca in aceste 2 ore (de cand am scris precedentul mesaj aici si pana acum) m-am lamurit singura: treaba ete pur romaneasca: adica una zicem alta facem. cine vrea sa urle, sa urle ca oricum nu aude nimeni.
Deci: am scris un mesaj la un subiect despre IQ (la ZZ este pus) pentru ca acum chiar mi-ar folosi un test de nervi si unul de IQ.
Mesajul aparea atata timp cat eram logata si chiar scria sus NEMODERAT.

Dupa 5 minute a intrat prietena mea de pe contul ei si mi-a aratat clar : mesajul meu nu exista.

Deci : Inchideti va rog subiectul acesta si asa cum luni de zile m-am abtinut si nu am scris nimic pe aici o sa ma abtin si de acum inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Daca este asa cu mesajul nemoderat inseamna ca undea sub o forma sau alta unul sau mai multe mesaje postate au depasit cadrul admis de Regulament. Nu cumva este cazul acesta? Tehnic discutand nu par sa fie probleme cu acest cont.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Poate sa fie din cauza celui de-al doilea nick cu care ai accesat desprecopii.com la o data anterioara ?!


Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria2 spune:

quote:
Originally posted by joxy

Poate sa fie din cauza celui de-al doilea nick cu care ai accesat desprecopii.com la o data anterioara ?!


Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!



Draga mea, de pe Laptopul asta intram 3 mamici pe Net nu 2 cum ai tu impresia.Stam pe rand cu bebeii intre timp dar tot nu pricep cum nu am priceput niciodata de ce este motiv de suparare asta.

Nu imi mai vad mesajele pentru ca mai las pe cineva sa foloseasca netul sau pentru ca sunt asa de cruda incat imi las baietelul cu o alta prietena in timp ce citesc eu ziarele? ce legatura are asta cu moderat sau nemoderat?

Oricum am priceput : este cazul sa nu mai intru pe aici pentru ca asa cum mi-a spus O alta fata din Atena care a avut probleme din cauza moderarii mesajelor ei inutil si s-a mutat pe alt forum, nici acum nu a fost o problema tehnica

Mergi la inceput