Se poate face ceva?

Se poate face ceva? | Autor: Bimilit

Link direct la acest mesaj

Sunt anumite persoana care nu au ce face si intra pe forum ca sa citeasca postarile noastre.Nu sunt logate si nu vad de ce pot avea acces la postarile de pe forum.Pe mine personal ma deranjeaza sa-mi citeasca postarie ( care sunt adevarate , reale si se pot verifica- eu intru ca sa ma rasuflu pt ca nu am cui sa-mi spun offullllllll)ca apoi sa inceapa sa ma ia peste picior cu formula : am vazut ce scri pe net( care suna ca o amenintare).Ar trebui ca doar persoanele logate sa poata vizita forumul.se poate face ceva in acest sens?

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Exista restrictii pt un vizitator daca nu este inregistrat dar nu in sensul specificat de tine. Vizualizarea subiectelor nu trebuie neaparat legata de obligativitatea inregistrarii ca si utilizator. In fond acest site este public. De aceea noi am specificat in mod repetat asupra constientizarii de catre fiecare dintre dvs. asupra informatiilor pe care decideti sa le faceti publice, noi recomandand o anumita precautie in functie de decizia personala a fiecaruia in a publica sau a nu publica informatii cu caracter privat. Subscrierea ca si utilizator se poate face in mod liber consimtit dar doar cu acceptarea Regulamentului si politicii www.desprecopii.com
In cazul in care un membru al comunitatii www.desprecopii.com este lezat sub o forma sau alta in raport cu alti membrii este suficienta sesizarea administratiei acestui site recomandarea fiind de a sesiza moderatorul care administreaza sectiunea in cauza.

In speranta unei corecte edificari,


Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

Multumesc pentru raspuns.
Stiti care e problema de fapt.Eu am scris la fetele din Zalau pt ca ne cunoastem .Si am scris despre soacra pe care eu nu o pot educa.Dar o persoana neiregistrata a citit si se apuca de vb aiurea.
Va multumesc inca odata.

Bianca - soacra cu DOUA nurori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns copiloi spune:

Bimilit, foarte urat din partea persoanei respective. Ai putea, eventual,sa-ti stergi postarile respective, ca sa dispara dovada ....


Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

quote:
Initial creeata de Bimilit
[...]ca apoi sa inceapa sa ma ia peste picior cu formula : am vazut ce scri pe net( care suna ca o amenintare).[...]


...sau sa-i spui bancul cu Dabija

Oana_B

Mergi la inceput