Paginile mai lungi

Paginile mai lungi | Autor: Ira

Link direct la acest mesaj

Domne', am si io o propunere democratica. Daca tot is atatea sticky de ce nu se intind subectele-n jos macar atat cat tin reclamele din stanga, ca sa mai economisim si noi din timp. Ca acus incep scoala si numai de timp de incarcat pagina nr 2, 3 n-o sa am.


Mercix,

best regards.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

buna ideeee!!!!!! Tare bine mi-ar mai prinde si mie sa nu mai as[ept pana se incarca pagina 3,4......


<< Daca altul poate, pot si EU....>>

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

La care sectiune va referiti?

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Cred ca la toate,nu?In loc de 15 subiecte pe pagina sa fie vreo 50...


Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Ma refer la toate sectiunile, atunci cand vizualizezi subiectele insiruite.

Desi am high speed, acest site fiind f solicitat, mi-e greu sa astept cele 6-8 secunde - timpul de incarcare al paginii nr. 2 spre exemplu, in cautarea unui subiect de interes. Ma gandesc ce-or fi patind cei de pe dial-up, cred ca renunta din start...Daca tot e atat de mult spatiu in jos, spatiu datorat reclamelor din stanga, de ce nu se fac mai multe subiecte pe pagina in loc ca spatiul sa fie gol ?

Nu-s de ce, dar acest site cred ca face un trafic enorm, ca este singurul pe care intru si mi se schimba greu pagina. Acum, in vacanta, cand cei din Ro nu au mai intrat atat de mult (majoritatea accesand de la serviciu cred), a fostt ok, insa atunci cand sunt f multe click-uri pe forum, se incetineste viteza de procesare.

Mergi la inceput