Propunere sectiune forum

Propunere sectiune forum | Autor: irina.c.

Link direct la acest mesaj

Fiindca se discuta destul de mult pe subiecte legate de religie/credinta in mai multe locuri ale forumului, propun infiintarea unei sectiuni separate pentru acestea.Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

imi pare o idee f. buna!


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Subscriu



nu mai dati din coate...oricum, fiecare mâtză pe limba ei piere ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

Ehe, propunerea asta a mai fost facut-o acum vreun an de....Xenocid, dar atunci n-a fost sa fie.....
Poate ca de data asta tu, Irina, ai mai mult noroc sa fi auzita, acolo sus:))

_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

[quote]Originally posted by Elena

Ehe, propunerea asta a mai fost facut-o acum vreun an de....Xenocid, dar atunci n-a fost sa fie.....
Poate ca de data asta tu, Irina, ai mai mult noroc sa fi auzita, acolo sus:))_"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)
Sa ne rugam.Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Stimati admini,ne dati si noua un raspuns,ceva?Multumim.Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Deocamdata sectiunile actuale ale forumului sunt in curs de comasare pe zone relativ comune de interes, nu de extindere. Interesul pe tematica amintita de dvs. ramane ca si zona in sectiunea actuala.

Cu multumiri pentru propunere,

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

"Deocamdata sectiunile actuale ale forumului sunt in curs de comasare pe zone relativ comune de interes, nu de extindere. Interesul pe tematica amintita de dvs. ramane ca si zona in sectiunea actuala."


Deci s-a rezolvat, nu se poate

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput