Subiectele din ultimele n zile

Subiectele din ultimele n zile | Autor: Leta

Link direct la acest mesaj

Buna seara

Cind deschis forumul DC, la orice topic, este activa setarea "Subiectele din ultimele 2 zile". Daca incerc sa selectez "Subiectele din ultimele 5 zile", sau 7 sau 14 etc, tot nu imi arata mai mult de 2 zile. Dau click pe pagina 8 sa zicem, unde ar trebui sa gasesc mesaje de acum 4 zile, dar mi se precizeaza "nici un subiect gasit"!

Cum sa fac sa vad si eu subiectele mai vechi de 2 zile?

Leta si un bebe
POZE DE OCTOMBRIE

want my life back

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

La fiecare sectiune pe bara de jos scrie subiectele de la x la y, sortate dupa ..., in ordine...etc. De acolo tre' sa schimbi vizualizarea subiectelor. Poti sa pui la fiecare sectiune in mod diferit.


Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

Merci, Oana, dar exact despre asta este vorba. Eu setez pe acea bara "din ultimele 5 zile", mi se afiseaza apoi jos "15 pagini - 1, 2, 3, 4 etc" dar daca dau click pe a 4-a pagina de ex, unde ar trebui sa fie subiecte de acum 6 zile, apare un mesaj care zice:

"Nici un subiect gasit"

si in casuta zilelor se reafiseaza automat "ultimele 2 zile".

Am postat acum vreo 4-5 zile o intrebare la "Parintii intreaba", iar aseara am vrut sa vad daca am raspunsuri si sa multumesc eventualilor respoindenti, dar nu pot ajunge la subiect...pentru ca eu nu vad decit ultimele 2 zile, orice as face!



Leta si un bebe
POZE DE OCTOMBRIE

want my life back

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

O problema asemanatoare a avut arinna aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61255
a zis ca a rezolvat stergand cookies.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leta spune:

rezolvat cu sters cookies. Merci!

Leta si un bebe
POZE DE OCTOMBRIE

want my life back

Mergi la inceput