cine ma poate ajuta?

cine ma poate ajuta? | Autor: carmenp

Link direct la acest mesaj

este vorba de ema, care incercind sa intre pe Opinia si-a creat un nou user (nestiind ca se poate loga cu cel pe care-l avea deja) si acum cind incearca sa se conecteze aici, ii apare mesajul "numele de login sau parola sunt incorecte, incearca din nou sau inregistreaza-te cu alt cont de utilizator". cine ne ajuta? dam o bere...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sa stearga cookies-urile si sa utilizeze un singur cont si parola aferenta.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

marius, i-a sters si cu toate astea zice ca nu se poate loga...

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

Buna,
Am si eu probleme cu logarea in forum DC. De cand cu patratul albastru de cate ori fac log out cand incerg sa fac log in imi zice ca parola sau numele de utilizator nu e corect.
Sterg coockies si fac restart si 99 % din cazuri isi revine imediat, alte ori trebe sa il las cateva minute sa stea asa inchis.
Are cineva idee de ce? Sau daca e de la patratul albastru? Mai are cineva aceasta problema?



Nicole mami lui Julian
Cine vrea sa vada poze cu noi sa ma anunte
Opere de arta
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA
Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITI-VA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Si eu am o eroare tot de cand a aparut uratul de patrat albastru: dupa ce raspund la un subiect ma trimite la pagina principala a forumului nu ca pana acum inapoi la subiect.


Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

io mai am niste intrebari: ema zice ca a trimis foarte multe mesaje catre DC, fara a primi niciodata nici un raspuns, nici macar atunci cind si-a creat noul user nu a primit confirmarea prin mail... sa zicem ca a gresit parola, ok, dar de ce nu primeste raspuns (cu parola corecta) atunci cind trimite user si adresa de mail?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

chiar nu stie nimeni sa ne raspunda?

Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

mi-s insistenta si revin cu aceeasi problema. intre timp am inteles ca doar admin se ocupa de aceste probleme tehnice si deci doar el ma poate ajuta. in dimineata asta am trimis un mail la adresa admin@desprecopii.com si imediat am primit mesajul de eroare " We're sorry. There's a problem with the e-mail address(es) you're trying to send to... <admin@desprecopii.com>: Sorry, no mailbox here by that name". asa ca la intrebarea initiala mai adaug una: de ce aceasta eroare? si ce e de facut?
Carmen,Ilinca&Ionut

tzucurei de tzucurei

Mergi la inceput