FIV 48

FIV 48 | Autor: Kariris

Link direct la acest mesaj

Fetelor... poftiti la un nou capitol!
Sa auzim de cat mai multe reusite!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

tuturor fetelor si sa va auda D-zeu rugamintile.
"La multi ani !" pt cei 2 sarbatoriti si oamenii cei mai importanti din viata Monicai, sa te bucuri cu ei si de ei.
Cecilia si Danutza sa auzim vesti bune.
Fetele care fac FIV bafta in continuare.
Lachi sa fie un capitol cu rezultate bune
cristinici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Bine v-am gasit la un capitol nou,care sper sa fie si norocos!

Monica,sa-ti traiasca cei 2 sarbatoriti si sa fiti fericiti!

Mishi,la multi ani si sa ti se implineasca cea mai mare dorinta

Ceci,Danutza,Cami,va asteptam cu vesti bune



"Fericirea suprema a vietii este convingerea ca suntem iubiti"-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

LA MULTI ANI !,Mishi, si Mihnea Gabriel si tuturor care va serbati azi ziua numelui.

[url=http://bd.lilypie.com/SZavm5/.png[/img]Bebele meu[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

LA MULTI ANI ! cu ganduri bune si vise implinite va doresc celor care azi va serbati ziua de nastere sau aveti in preajma pe cineva drag cu nume de sarbatoare !
danita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MRL spune:

Monica-Elena - La Multi Ani! pentru globuletul tau de aur, pentru sotiorul tau. Sa fi fericita si sa va bucurati de fiecare clipa petrecuta impreuna.
La Multi Ani! tuturor fetelor care isi serbeaza ziua de nume si cat mai curand sa vi se implineasca visul cel mare.
Lachi, sa fie un capitol numai cu rezultate bune!
Va pup dulce pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romaniaau spune:

Multumesc frumos pentru raspunsuri si pupici din partea mea tuturor care asteapta un dar nepretuit de la Dumnezeu.

La multi ani! celor ce isi serbeaza azi ziua numelui.

Eu m-am linistit putin, am fost la control, doctorul spune ca totul arata bine, mi-a dat reteta pentru PUREGON 150 pe care o sa il incep pe 16, probabil ca punctia va fi pe 28, iar ET-ul pe 30.

zisaCami: spray-ul nazal pe care il folosesc se numeste SUPRECUR, dau in fiecare nara de 4 ori pe zi, iar pe 16 o sa reduc la o singura nara de 4 ori pe zi. In seara asta am simtit prima data, dupa ce mi-am pufait spray-ul in nas ca mi se face foarte cald, pentru citeva minute. Nu stiu cum mi-a trecut prin cap sa maninc mere, ca de obicei nu ma ating de ele. Dupa 3 mere mi-am revenit. Nu stiu ce a fost asta. Sper sa nu se repete si la munca.

Moniland: PUREGON-ul o sa il fac in butrik, azi mi-a aratat cum. Am crezut ca mor de frica sa ma impung singura, dar cind am vazut ca nu doare si e asa de simplu, mi s-a facut rusine.

Vazind eu ca nu stau chiar asa de prost la capitolul sanatate, m-am programat pe 25 la testul de teorie, ca sa scap de el in timp util, sa nu mai trebuiasca apoi sa ma agit cu mers prin oras cu busul, asteptat prin statii, intre punctie si ET.

Sper sa va dau vesti bune si in continuare. Il las pe Dumnezeu sa aleaga pentru mine, dar eu fac tot ce pot sa fie bine.

Va pup pe fiecare si va inteleg emotiile. O sa fie bine.

Florina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, eu acum am vazut ca mai sunt fete care isi sarbatoresc ziua de nume azi.
Lachi La multi ani si sa ti se implineasca dorinta cea mai mare!
Mishi iti doresc la multi ani si succes la FIV-ul acesta!
La multi ani tuturor fetelor care va sarbatoriti azi si sa vi se implineasca dorintele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

LA MULTI ANI PT. TOATE FETELE CE POARTA NUMELE MIHAELA, GABRIELA, SANATATE, SI SA VI SE INDEPLINEASCA DORINTELE.Monica Elena, sa-ti traiasca globuletul de aur si sotul tau la fel.
Pupici si multa bafta pt. toate fetele.

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Buna dimineata!
Vedeti ce matinala sunt???
Maine e ziua cea mare pentru Danutza; isi face testul de sange. Se apropie si marea incercare a Ceciliei. Sa ne rugam pentru ele.
Tuturor fetelor care sunt in tratament le doresc mult, mult NOROC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floran spune:

Buna, am intrat si eu in linie dreapta pt. FIV, am facut analizele si astept rezultatele.D-na Dr. m-a programat pt. ian-feb.Cine poate sa-mi spuna si mie estimativ cam cat costa tratamentul? Eu voi face la Medsana cu Dr. Protopopescu.

Multumesc, Floran.

Mergi la inceput