De ce a disparut subiectul vitiligo?

De ce a disparut subiectul vitiligo? | Autor: arinna

Link direct la acest mesaj

Am vrut sa scriu la subiectul vitiligo, clinica virtuala despre copii si nu mai este, ce s-a intamplat?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Daca pe asta il cauti era pe pagina 4:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45078&whichpage=5



Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Multumesc pentru raspuns Oana dar tot nu l-am gasit, la mine "clinica virtuala" apare cu trei pagini,nu cu 4, ultimul subiect de acolo fiind ceva cu "stomatologi in zona, help"...Poate e la alt capitol? Prin link-ul trimis de tine ajung la subiect dar cautand pe forum la clinica virtuala nu mai apare si cred ca nici alte persoane nu-l mai gasesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Hm...ciudat, la mine sunt 43 de pagini.
Uite-te putin pe pagina clinicii:
http://www.desprecopii.com/forum/forum.asp?FORUM_ID=42
jos de tot trebuie sa fie bara albastra unde scrie ceva de genul "subiectele de la x la y, sortate dupa..., in ordine..., din..." si ultimul butonul "selecteaza". Probabil ca la tine e selectat sa fie subiectele din ultimile 7 zile sau ceva de genul asta, selecteaza "toate subiectele" sa apara toate paginile.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Oana,

...nici asa nu merge, arata si la mine 43 de pagini dar numai dupa ce dau la "toate subiectele" cum ai spus tu, dar dupa pagina 2 vine pagina 3 cu un singur subiect ( care se pare ca mi se tot schimba, acum e cancer de col uterin de ex.) iar mai departe imi scrie "nici un subiect gasit", la celalate pagini...Am observat ca si la container imi apare la fel, "nici un subiect gasit"...O sa incerc sa iau legatura pe mail cu altcineva sa vad daca se intampla la fel...Intre timp poate se gaseste o solutie ca nu cred sa fie de la PC ul meu...adica nu inteleg cum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Este din computerul tau, daca ar fi de la site s-ar vedea asa la toata lumea. Incearca sa stergi cookies, inchizi pagina si deschizi din nou. Si celelalte de pe bara de jos trebuie sa fie: "sortate dupa data si timp", "in ordine descrescatoare". Pagina nu ramane fixa, nici nu are cum, subiectele se muta dupa cum se adauga mesaje.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Oana,
...subiectul a aparut acum pe prima pagina, probabil cand o sa se mute si o sa depaseasca pagina 3 iarasi o sa-mi dispara,mai departe eu nu pot vedea nimic, doar pana la pagina 3 - primul subiect.. e ceva ciudat, o sa vad in continuare daca se rezolva ceva....Multumesc pentru ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by arinna

Oana,

...nici asa nu merge, arata si la mine 43 de pagini dar numai dupa ce dau la "toate subiectele" cum ai spus tu, dar dupa pagina 2 vine pagina 3 cu un singur subiect ( care se pare ca mi se tot schimba, acum e cancer de col uterin de ex.) iar mai departe imi scrie "nici un subiect gasit", la celalate pagini...Am observat ca si la container imi apare la fel, "nici un subiect gasit"...O sa incerc sa iau legatura pe mail cu altcineva sa vad daca se intampla la fel...Intre timp poate se gaseste o solutie ca nu cred sa fie de la PC ul meu...adica nu inteleg cum...


Am observat si eu la unele subiecte ca nu-mi arata ultimul care a postat.
La container e la fel, nu-mi arata nici un subiect, desi pe pagina principala scrie ca ultimul mesaj a fost in 31.10.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

...acum nu-mi mai apar decat doua pagini, 1 si 2, la 3 scrie "nici un subiect gasit"...se pare ca nu am numai eu problema asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Oana,

Am facut cum ai spus tu, am sters cookies si merge, multumesc mult!

Mergi la inceput