Lista de smilies

Lista de smilies | Autor: herra

Link direct la acest mesaj

am formatat de curand calculatorul si nu mai pot deschide lista; nici sa adaug in cea personala.

si daca tot sunt la capitolul SMILIES: inainte nu le vedeam niciodata pe toate la un loc: cand intram dar nu ma logam cu user-ul meu erau o parte; si cand ma logam erau unele in plus, dar si unele in minus...
voi cum faceti, ca am vazut la unii smilies pe care eu nu le-am vazut pe nicaieri?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Cand esti logata si vrei sa scrii un mesaj fa un clic in stanga ferestrei mesajului pe "edit smile list", ti se deschide o fereastra cu toate mutrele, selecteaza-le pe toate si apasa in josul paginii pe "edit smile list", dupa care faci un refresh la pagina browserului (de asta trebuie sa faci toata operatiunea de mai sus inainte sa incepi sa scrii la mesaj ca se pierde tot textul).

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am incercat sa fac click, cum faceam inainte de formatare; se deschide putin lista si se inchide foarte repede; nu accepta calculatorul meu ceva?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Cred ca ai pop-up blocker. Vezi in internet explorer tools/internet options/privacy/ si jos pop-up blocker daca e bifat e activat, te duci pe settings si daca nu ai desprecopii adaugat la lista adauga tu manual www.desprecopii.com. Si daca ai vreun toolbar instalat (yahoo, google, etc) editeaza de la optiunile lor. Sau incearca cand faci clic pe "edit smile list" tine tasta ctrl apasata.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Oanabeu, iete ca faza cu editu mutzunakilor n-o shtiam, merci frumos, ca nu ma mai kinui atita pina se deskide lista mare ca sa iau capu rostogolorizaretz

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

ros-to-go ce?? blgfd;kfdks mi s-a impiedicat limba la citit

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Pai ala de l-ai pus tu

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nematics spune:

"rostogolorizaretz " se scrie corect "rostogolitoorizaretz" !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Nematics, asha-i zisesem shi io prima oara, da nu mai puteam sa-l pronuntz, asha ca l-am scurtat

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am fost si am adaugat desprecopii la pop-up blocker settings, SI TOT NU SE DESCHIDE!

AM INCERCAT SI CU CTRL!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am dezactivat de tot pop-up blocker, SI TOT NU S-A DESCHIS, NICI CU CTRL NICI FARA!




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput