Efectul de glow

Efectul de glow | Autor: BLUE ANGEL

Link direct la acest mesaj

Cum sa fac sa dispara acel efect de glow de la nume ..l-am cumparat pe puncte dar nu-mi place ce a iesit ..oricum cred ca trebuia pus acolo si un preview ceva ..sa pot vedea ce iese ..
nu vreau punctele inapoi ..dar vreau sa dispara efectul
multumesc

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

trebe sa iti iei alt efect glow sa iti dispara asta, nu am vazut inca pe nimeni sa isi ia un efect si sa poata scapa definitiv de el.
Da ai dreptate ar trebui un preview la efectele glow



Nicole mamica lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
0 - 2 years 2 - 3 years
Opere de arte Mini-Vacante
Exerciti Animate



Decalotarea nu este necesara la baietei daca urineaza in jet si nu au infecti repetate in zona genitala. Apa si sapunul sunt suficiente pt pastrarea igienei intime la baieti. Luati si cititi despre www.cirp.org/library/treatment/phimosis/index_ro.html" target="_blank">FIMOZA si nu va mai chinuiti inutil bieti copilasi nevinovati.
Este totul normal daca arata www.cirp.org/library/normal/" target="_blank">ASA

Intrebari fregvente despre www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html" target="_blank">CIRCUMCIZIE. www.cirp.org/library/procedure/plastibell/" target="_blank">Poze cu etapele unei operati de CIRCUMCIZIE... priviti, mirativa, crucitiva si GANDITIVA BINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BLUE ANGEL spune:

Nicole, multumesc mult pentru raspuns ..astept sa mai fac puncte si-mi cumpar alt efect !
pupici

Simona si Luca
http://photos.yahoo.com/ionel_dinu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Blue Angel, si eu m-am plans mult pt acest efect glow, acum nu mai intru cu Internet Explorer ci cu FireFox unde efectul glow nu mai e vizibil.

Imi aduc aminte ca eu deschisesem un subiect in care rugam eliminarea acestui efect nedorit, numai pt a arata lumii ca eu nu am gusturi atat de proaste, pentru ca arata oribil, nici acum nu e mai bine, dar e diferit.

Mi-am luat efect 0 si tot asa a iesit...

Atta ette...

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput