Mamici din Arad...???(34)

Mamici din Arad...???(34) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj



Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-alinutza13(Alina)-22 de ani, casatorita cu Sebastian, mama Fabianei , 1 an
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)



Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului[/b]

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Haideti fetelor la un nou subiect ca cel vechi era cam plin....

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetelor,mai apuc si eu sa intru din cind in gind pe aici ca eu tot pe drumuri sunt de cind ii mami aici,si cind nu sunt pe drumuri,cad ca un erou,in pat si dorm.

Deci,Alina,ieri cind am citit de Piata Mihai Viteazu,am sunat-o imediat pe mami si m-am rugat tot timpul sa nu fie vorba de piata mica.Ce dracul are Falca ala in cap?Tarite?Ce-i s-a trezit intr-o zi cu o "falca" in cer si cu alta in pamint si a zis,gata,demolez piata mica?Dar chiar pe aia?Pe bune de nu mi-au dat lacrimile.Tot ce mi-e drag in Aradul meu se duce naibii.Dar chiar piata mica,care o cunoaste orice aradean!Zici ca nu-i normal.Ca mi-a venit sa ii scriu o scrisoare,dar mi-a zis mami ca saracii oameni tot fac greva si scrisoarea mea sigurat nu va rezolva problema.Are dreptate,dar eu sunt asa de suparata de numa.Ieri am avut tensiunea la 250,sigur.Bine a zis Calin,hai sa demolam tot Aradul,ce mai!!!

Ioana,sanatate soacrei tale!!!

Flavia,concediu placut!!!!

Clau,si eu sunt de parerea ta.Garajele care sunt in spatele blocurilor sa le demoleze,dar sa fac niste locuri de joaca pt. copii,cum erau pe vremuri,cel putin in Micalaca unde am locuit noi.Era in spate un teren de volei,unde jucau barbatii in weekend cite un meci si noi pruncii in rest.

Diana,bine ai venit,cu intirziere!

Va pup.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Linda,bine ai revenit! Cine stie ce-l mai apuca pe Falca sa demoleze pana mai vii tu in Arad,poate nu mai cunosti orasul,va fi plin cu supermarket-uri...

Ioana,ma bucur ca soacra ta e mai bine.Unde-i internata,la judetean?

Ma duc sa-l culc pe Dragos ca urla pe-aici dupa lapte.
De joi merge la gradinita,va trebui sa-l culc la 9-9,30 seara,cam greu va fi ca el e obisnuit sa se culce dupa 11,30.

Flavia,concediu placut sa aveti si sa va distrati bine,sa ne aduci multe poze.


Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor atata sunt de ocupata..Saptamana asta sunt schimbul 2 si odata trece ziua sa merg la lucru.
Ioana am pus poza sa vezi cum curge apa in vana.Nici de data asta nu-i nimeni in vana
Catelu e bine, nu a mai venit veterinarul, dar el si-a revenit spectaculos.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Hello fetelor!

Linda bine ai revenit!Dar de ce esti tot timpul pe fuga?

Alina soacra-mea e internata la Oftalmologie, acolo langa piata mica si habar nu am cat o vor mai tine....partea nashpa e ca socrul meu e la noi de cand e soacra-mea internata si asa nu-mi place.....!Mai ales ca nici el nu e bine si toata ziua vomita(beax)Tot mai bine e cand suntem singuri....

Magda imi place "cascada" din vana ta........auzi?da' pe Catelu l-ai imbaiat in vana?

Clau cand ne intalnim???????

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Ioana ,Cate numai cand vede apa fuge mancand pamantul si inca nu s-a nascut cainele care sa faca baie la noi in vana sau nici macar sa intre in casa.
Am terminat de dat cu lavabil, Doamne ajuta ca deja numa galben vad in fata mea.

Magda si Bianca

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Magda daca tu zici asa de Catelu ca o ia la goana cand vede apa, ma faci sa inclin sa cred ca asa fac toti cainii inteligenti dar necizelati, ca si eu am avut o catea foarte desteapta...dar cand venea vorba de baie o lua la fuga de n-o mai prindeai....si eu care credeam ca e ea tzacanita...!
Si nici mie nu-mi plac cainii in casa!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Magda,sper ca nu-l mai trimiteti la Munar pe Catel,saracu',a batut atata drum sa se intoarca.

Ioana,ma gandesc ca nu ti-e chiar usor cu socru' la tine plus mai trebuie sa umbli toata ziua dupa Alesio.
De mancat poate manca ceva?...mai ales ca tot vomita...

Fetelor,la noi maine e prima zi de gradinita.Am facut bagajelul(papucei,canita,prosopel,sapun...),am pregatit o gramada de hartogarii,adica analize pentru toti trei,fise,vaccinuri...bine ca nu mi-a mai trebuit si consult ginecologic ca asa stiam ca trebuie,dar apoi am aflat ca numai mamicile de fetite trebuie sa duca adeverinta de la ginecolog ca sunt sanatoase.
Va spun maine cum a fost prima zi.
Va doresc noapte buna!

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Salut fetelor!
Uf, ce tarziu e! Tot pe la 1 noaptea ma culc (in cel mai fericit caz). Vreau sa va spun ca am pus poze noi, la semnatura.

Alina, succes maine la gradi!

Diana & Vladut (16.05.2004)
pozulici: bebelus si copilas

nou-noute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina, multa bafta pe maine!

Diana, ma uit maine pe poze ca acum pic!

M-am bagat mult mai devreme in pat si cum bausem cola acum seara n-am putut adormi Ma duc sa mai incerc

Noapte buna!



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput