Pestisori... pestisori... (10)

Pestisori... pestisori... (10) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj


Continuare la Pestoaicele sunt pe aici? www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank"> 2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490&whichpage=1" target="_blank"> 3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332&whichpage=1" target="_blank"> 4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837&whichpage=1" target="_blank">5 www.desprecopii.com/FORUM/topic.asp?TOPIC_ID=42880&whichpage=10" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9



Lista pestoaicelor ce inoata in apele


19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
23 februarie - crig72 cu Mariuca
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris - aspiranta nu pentru mult timp!
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange - mamica de doua ori
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
17 martie - Denisam
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
20 martie - Maruta
20 martie - Anacami cu Sebastian Alexandru web

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Sfintele Sarbatori Pascale sa va aduca lumina in suflet si in casa, credinta si putere pentru a va bucura de toate lucrurile frumoase pe care Dumnezeu vi le scoate in cale!




Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Va dorim din inima un Paste fericit alaturi de cei dragi!Sa aveti liniste sufleteasca si sa fiti iubite!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii

Poze noi pentru voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Hristos a inviat!

Fie ca lumina Sfintelor Sarbatori Pascale sa intre si in casele voastre si sa va lumineze mereu viata.
Sa aveti parte numai de Bucurii si Iubire!!!
6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

quote:
Originally posted by salisa

Hristos a inviat!

Fie ca lumina Sfintelor Sarbatori Pascale sa intre si in casele voastre si sa va lumineze mereu viata.
Sa aveti parte numai de Bucurii si Iubire!!!
6+

AO


Adevarat a inviat!

Cristina si Mariuca
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">Povestea nasterii

Poze noi pentru voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori,

cum sunteti?cu burtile pline, odihnite, fericte?

Maruta se pare ca ai fost libera zilele astea de nu ne-ai dat nici o veste despre voi..cum ai petrecut?Mercic mult de emailuri si scuza-ma ca nu ti-am raspuns

Nally mai traiesti? cum mai e Sebi cu dintisorii?cum a fost la Buzau?

fulguletz daca ne vizitezi mai da-ne vesti despre David

Salisa cum te mai simti?ce zice bb mic?cind ziceai ca mergi la medic?undeva in mai dar nu am retinut data si mesajele s-au evaporat

elyanne noroc cu tine ca nu ne mai gaseam in acvariu

Felis de voi am mai citit cite ceva stiu ca ai facut un ligheam mare cu beof

Cristina numai bine si voua!

no, sper sa va treziti pestisori si sa deveniti vorbarete

Acum sa va zic de noi ca am petrecut in familie frumos, eu am baut de la tuica, vin rosu, alb pina la bere si martini am facut o burtoie de trebuie sa ma apuc musai de dieta
linca a inceput cu crizele de personalitate de ne scoate din minti si nu stim cum sa reactionam, am facut ieri sedinta cu parintii si ne-am pus de acord cum sa reactionam in situatii de "criza"
M-am pus pe fapte mari si mi-am propus sa-i scot masa din timpul noptii ca e mare si zau ca nu-i trebuie sa manince noaptea...mi-am dat seama ca e chestie de obisnuita trezitul ei si mincatul unui bibe de lapte.

Cam atat despre noi ca o sa va plictisiti citindu-mi mesajul.

pupici la pistici cu lipici!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

EMILLY... asa este, da tot s-a terminat... Mai am putin din tort...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Emilly cred ca asta era numele subiectului dat de tine... eu asa am retinut... daca nu e asta corecteaza-ma...
Si cum sa ne plictisesti cu mesajele tale? Imi face placere de fiecare data sa citesc ce mai faceti... Daca nu scriu nu inseamna ca nu sunt cu ochii pe voi... Mai greu e cu scrisu' la mine.... ma mobilizez mai greu

Noi am fost plimbarete de Paste... am fost la tara la un prieten pentru ca si-a serbat ziua si am stat in curte, la iarba verde... Am pus si poze... sa vedeti maimuta intre flori...




Eliana si Elena (23.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns salisa spune:

Buna dragi pestisori,
Cum va simtiti dupa sarbatori?
Noi nu ne-am omarat cu mancatul, ca in alti ani asa ca suntem bine.
Emilly! Da sunt bine, cu aceleasi simptome...., deja suntem obisnuiti.
Am fost si la medic pe data 2 mai, ai retinut tu bine..., ne-am facut si analize...si consulatie ginecologica....si am avut binenteles si un mic interviu....in ceea ce privesc antecedentele in familiile noastre.
In final a fost ok.
Doctorul ne-a recomandat o echo....avand in vedere ca si eu si sotul avem gemeni in familiile noastre.
Dar acu asteptam , va fi optiunea celor de la spital daca ne fac acu sau peste cateva saptamani.
Am inceput sa iau acid folic...si cam atat.
Mi-am ales si spitalul unde voi naste....si de acu asteptam urmatorii pasi.
Eliana! Ti-am vazut printesa in fotografii..., este o scumpa ...sa va traiasca si sa va bucurati de ea!!!
Pupici tuturor pestisorilor!!!
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emilly spune:

Buna pestisori,

Felis bun si tortul grija in schimb la siluetainca mai alaptezi asa-i?

Eliana pur si simplu superbe pozele, gaza e dulce foc, foc...mai si ce de copaci infloriti...la noi abia acum au inmugurit si unii boscheti au inverzit.Se lasa asteptata primavara si ploile ne-au timpit de vreo 2 saptamini

Salisa ma bucur mult ca sunteti bine ar fi una sa faci gemeni, ai scapa de doua sarcini si de grija ca trebuie sa-i faci apoi un fratior si nu mai gasesti timpul potrivit, nu ca l-am gasi vreodata...noroc ca Dumnezeu stie ce ne trebuie si cind ne trebuie.

Noi suntem bine, in continuare ne chinuim cu dezvatul de laptic din timpul noptii si sper sa nu o deochi pe gaza mea dar cred ca a prins mesajul

Avem si noi ceva poze nou noute si daca aveti timp si placere puteti sa-mi admirati galusca

http://community.webshots.com/user/emilly74

pupicei si o zi frumoasa in continuare!!


Emilly cu gaza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

quote:
Originally posted by Emilly

Felis bun si tortul grija in schimb la siluetainca mai alaptezi asa-i?



Da EMILLY ... inca mai alaptez, 1 data /zi, sau de cate ori e necesar...

Din 18 kg luate in sarcina nu mai am nimic... si 80% din papa meu e ... dulce...

ELIANA... superbe pozele... Fetitza ta rozie intr-un cadru verde superb si plin de flori...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
Albumul lui Mihai

Mergi la inceput