Mamici de Constanta (24)

Mamici de Constanta (24) | Autor: roxanaz

Link direct la acest mesaj

Continuarea...

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Buna!

Cred ca ajungem si noi sambata, dar as prefera dupa 5 ca maria pana pe la ora aia doarme (sau ar trebui sa doarma ). Poate de data asta ne organizam si reusim sa ajungem.

Pupici
Cornelia (23 sapt.) si Mariuta (2 iulie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Draga Cornelia, desi a trecut ziua ta,iti urez sa ai parte mereu de tot ce-i mai bun pe lumea asta adica sanatate si mai ales de iubirea celor dragi tie si nu numai. La Multi Ani !

Vin si eu sambata la 17.30-18.00 cu Vlad sus in Tomis la locul de joaca.

Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

si poze din excursii: http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

wow, ce de lume se va aduna. sper sa ajung si eu.



gen, mamica doar de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

1. Anomis (Simona) –Andreea – 23.01.2000
2. Cali - Mennan- 27.09.2004
3. Caty (Catalina)– Dinu - 15.10.2003
4. Cornelia –Maria -2.07.2003
5. Crixia (Cristina)– Alexia -22.07.2003
6. Dady68 (Tania)Andreea14.09.1996 si Bianca 14.02.2004
7. DanaP – aspiranta
8. Dianamaria –Tiberiu-Andrei – 07.07.1997
9. Galarina (Cristina)– Stefan
10. Gen68 –Marius - 4 ani?
11. Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.05.2003
12. July (Julide)– Teodora – 15.10.2002
13. Larular (Raluca)– Andra - 24.11.2003
14. Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad –15.02.2000
15. Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.12.2003
16. Liris( Simona) – aspiranta
17. Lizuca (Gabi)– Alisia - 05.09.2002
18. Marlen_b –Andreas-data?
19. Narcisa –Patrick 29.02.2002 si Vivien 27.01.2004
20. Nicoleta-Carmen –Rares – 01.12.2003
21. Oana (Ioana Corina)– Paul- 3.07.2002
22. Roxanaz –Patrick-Philip – 29.07.2004
23. Sinzi_ana –David –04.02.2003
24. Tanja –Stefan -data?
25. Tatianas -Delia-Bianca – 05.07.2004
26. Tweety –Cosmina –26.03.2003
27. Norris(Cristina)-Norris-29.05.2004 + Eric-4,5 ani data?
28. Mav(Victoria) - Andrei-Sebastian 04.02.2004
29.Gegea(Giani)-cu puiutz de om
30. Mygirls(Oana)(9ian1978)-gravidutza dpn-15mai
31. Ematutui(Emilia)-bb.de mart.apr2004-data?
32. Adinutza- Bogdan - 17.04.2000 si
Andrada - o1.12.2003



Iupi! Asa gagici intrati la apel:
-Mav(Vichi)
-Dady(Tania)
-Tatiana
-Caty
-Roxana
-Gen
-Laura
-Cornelia
-Galarina
-Gegea

Roxana, am glumit.Iti dai seama ca daca se aduna mai multi tatici au ce conversa.Si-al meu e genul de trage cu ...urechea!
Nana-nana-nana! - am avut conducere si n-am starpit pe nima'! mi-am intrat relativ repede in mana. Am mai facut cate-o chifla, dar in mare e OK!
Pupici, ma duc sa fac putin nani.Mai profit 2 zile cat e mama acasa.

Tania cu Anduta(14sept'96)+ Bibi(14febr'04)

...poze DECEMBRIE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Io sunt f suparata...azi am fost jefuita...eram intr-o librarie si un tip si o tipa foarte de treaba (pareau) se tot tineau dupa mine...cand sa platesc ce cumparasem...nema portofel...geanta deschisa...erau singurii aia din magazin, deci ei erau praduitorii si inainte sa intru mi-am verificat geanta si era ok.
pb nu e de bani (desi aveam vreo 4 mil) ci de acte...nu mai am nici un act, doar certifcatul de casatorie...mi-au furat carduri de la banci, pasaportul cu viza, carnet de conducere...si cel mai nasol e ca io tin si nr de la conturi in portofel...si am si in uk cont in banca...
azi am fost numai pe anulat...
uf...asta este...acum trebuie sa alerg dupa acte din nou!!!!

Si cand ma gandesc ca de abia asteptam reducerile ...si ma gandeam sa nu imi iau nimic pana atunci, si ca am si vorbit cu respectivii hoti care imi tot faceau loc foarte dragut, in timp ce imi pipaiau portofelu!!!! Am stiut imediat ca ei au fost, si plecasera de 2 minute din magazin, nu au cumparat nimic, dupa ce s-au invartit juma de ora ca si mine pe acolo....si nu i-am mai vazut...m-am uitat prin gunoaie sa vad daca nu cumva au luat doar banii si au aruncat actele...
cand m-am gandit ca pot sa umble si la contu in banca am incremenit...

Acum va rog...ce trebuie sa fac sa obtin alte acte?
carnet de conducere (de abia reusisem sa il schimnb!!!! dupa 2 ani!!!)
pasaport

unde le declar nule? poti si pe net????
ufuf...cand ma gandesc iar ma infurii...daca i-as fi prins cred ca i-as fi batut chit ca as fi mancat bataie!!! Noroc ca Radu e foarte calm, numai ca ma face acum "fraiera mea!!!!"


Sinzi si David
Vacanta noastra de iarna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gen68 spune:

mey, sanzi, ce ghinionu'naibii. din pacate nu poci sa te ajut chiar cu nik. stiu ca ccc cardurile trebuie sa anunti banca, dar cu celelalte, buletinul parca trebuie anuntat in monitorul oficial. brr, o sa ai de umblat, nu gluma.



gen, mamica doar de marius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ah Sanzi ce idioti!!!!
doar pasaportul trebuie dat la monitorul oficial, ptr buletin trebuie doar sa completezi cererea la politie cu "furat acte" si gata ptr schimbat buletinul si permisul...la circulatie.
e ff important sa anunti banca in UK ACUM!!!!
multi pupici si bafta!
intra pe messenger daca mai vrei detalii sau suna-ma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:




Sanzi, imi pare sincer rau pentru ce ti s-a intamplat...Nu stiu exact ce ar trebui sa faci, dar cred ca primul pas ar fi sa suni la banci si sa blochezi conturile, la fel si cu cartile de credit daca aveai...suna la companiile care le-au emis si anunta ca ti-au fost sustrase.
Celelalte acte trebuie declarate si ele nule.
Imi pare rau ca nu te pot ajuta mai mult
Bafta si Doamne ajuta!


Geani&pui de om

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna Fetelor!
Stiu ca nu sunt prea des pe forumul acesta, dar vrem si noi in listuta!!!
Mami Magda si scumpa mica Rafaela -Maria, nascuta pe 1 martie 2001.
Am inceput si noi gradinita de luni si deja am devenit mai vorbarete.
Ne-a fost dor de colegi si colege, si deja nu o mai bagam pe mami in seama de cum ajungem in clasa, nici macar sa-i mai dam un pupic
Mav, nu-ti face griji, e doar una din fazele alea de deprimare ... o sa treaca. Ia uita-te putin la Sebi sa vezi ce ghidusii mai face, sa vezi cum o sa te binedispui pe loc.
Sanzi_ana, se intampla si la case mai mari, pacat ca trebuie sa-ti faci actele din nou. Eu stiam ca trebuie sa faci un anunt intr-un ziar local, cum ca actul respectiv e nul, respectiv CI, pasaportul, nu stiu dc si permisul. Dar e mai bine sa te interesezi de la o sursa sigura, sa nu umbli degeaba.
A, sa va dau si eu o veste mare pentru mine. Ei, nu foarte mare, dar am condus si eu singura masina mica, noaptea, de la Agigea pana in Constanta, pentru prima oara de cand mi-am luat carnetul. Desi mi-a fost teama, recunosc, a fost mai usor decat am crezut desi cand s-a suit sotul in masina nu mai nimeream sa bag in viteza. Era masina firmei si o conduceam pt prima oara, asa ca sunt foarte mandra de mine ca nu s-a intamplat nimic pe drum, nici macar claxonari sau altceva de la alti soferi.

Ne mai auzim. Pupici la mamici, viitoare mamici si bebiti.
http://community.webshots.com/user/magdala77


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Sanzi, ce belea pe capul tau! O sa cam ai de umblat, sta la cozi! Hai, putere sa rezolvi totul si Dumnezeu sa te ajute sa treci cu cat mai putine fire albe peste asta!

Racushoarele Cristina& Alexia
PoZe

Mergi la inceput