FIV 24

FIV 24 | Autor: Tia

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Ce mai fac fetele frumoase?
Ce mai face Moni cu puiutii ei?


Luli
E si maine o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

In general bine, cred si sper!
Eu ma gandesc numai la Anis cum s-o fi simtind?
Cred ca Moni e in al noualea cer scumpa de ea, eu cred ca as innebuni de fericire in locul ei, cred ca as zambi si noaptea in somn, non-stop!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Sunt bine fetele. Lachi acum sunt grijile inzecite ptr ca ma rog sa creasca si sa se dezolte bine puiutii. Teama este mult mai mare acuma.
Cred ca u o sa mai intru aici ptr ca am vazut ca aspunsurile mele deranjeaza. Cine vrea o parere poate sa imi trimita PM si va ajut cu draga inima cu informatiil;e pe care le detin
Va doresc la toate sa traiti acel minunat sentiment cand te suna de la clinica si iti suna ca testule pozitiv
Anis ma rog ca totul sa fie bine cu tine.
Cami esti o luptatoare si va fi bine cu siguranta.
Nouno siparac mai era cineva care facea la Sabyc multa bafat.
Lachi asa cum iti e si numele sa fi o norocoasa.
Tia, Teodoran, Chichig si toate fetele imi cer scuze daca am omis pe cineva sa va ajute Dumnezeu si visul sa vi se implineasca.
Bafta tuturor!

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Monica, nu cred ca cineva a vrut sa te supere, poate nu si-a gasit cuvintele potrivite.. ramai alaturi de noi, sa ne incurajezi, sa ne dai sperante

Sa-ti traiasca puiutii, sa creasca mari la mami in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Monica raspunsurile tale nu deranjeaza pe nimeni... te rog eu nu ne abandona...acum dupa ce ne-ai sedus!

Faptul ca comunicam cu tine ne face mult bine ne-am atasat de tine si ne e dor de tine.

Nici nu stii cat de mult conteaza pentru noi sa vorbim cu tine, esti un suport moral de baza pe acest link.

Si daca cuiva nu i-a convenit ce-ai raspuns tu, care ai fost o draguta si o finuta si o sensibila tot timpul,...

Nici mie nu-mi convin multe pe lumea asta, dar nimeni nu tine cont!
Majoritatea te vrem si te iubim!
Nu-i asa fetelor????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardit spune:

buna fetele!

mai dau si eu o tura pe aici, ar trebui sa vin tot timpul ca tare interesante lucruri spuneti...

io in continuare zic ca o sa fac fiv la anul primavara-vara, eh imi fac asa un curaj sa incerc din nou..

felicitari celor cu bebe(pup pe burtik moni), tin pumnii la cele care fac acum (anis, luli, lachi, in rest nu mai stiu..)

a! si vroiam sa va spun ca am slabit in urma tratamentului de la fiv, deci nu-i o regula



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Da Ardit, ar trebui sa mai vii ... mai ales ca de cate ori citim ce postezi tu ramanem cu un zambet pe buze...

Monica sa fii sanatoasa, sa ai parte de ambii bebei sanatosi tun, frumosi si mai vino si tu pe la noi... please...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura_72819 spune:

Fetelor, eu vin cu o veste trista Beta Hcg-ul meu e 0,0. Eu am avut 5 ovule, unul singur s-a fecundat si nici ala nu s-a prins. Dar asta e, mai vedem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Monica,nu inteleg cine te-a suparat!Ce s-a intamplat?Trebuie sa fim unite sinu sa ne certam tot timpul!Si eu am avut niste discutii aprinse pe forum acum un an si ceva!Chiar imi propusesem sa numai intru pe forum nicaieri!Erau persoane la care li s-a parut ca fac propaganda FIV...cui sa ewxplici ca vorbele au fost rastalmacite!Eu incercam sa le spun la fete ca FIV-ul este o sansa pe care trebuie sa nu o ratam indiferent cat de costisitoare este financiar si psihologic!
Monica,tu le-ai aratat ca se poate fetelor de aici si trebuie sa fii alaturi de ele mai departe asa cum am fost si eu acum un an!Trebuie sa ierti pe cine te-a suparat!Stresul poate fi cauza multor neintelegeri!

Sunt tot felul de dispute in legatura cu FIV pe forum!Nu le luati in seama!Nu poate fi nimic adevarat!

Moni,trebuie sa fii tare si saai grija de bb-ii tai ca sa reziste amandoi!Tu esti tiza,fetitei mele!Decand ne cunoastem noi...demult!Tu ai fost cea mai draguta...toate anunturile legate de ziua lui Moni tu le dadeai!Nu pleca!

Nici eu nu plec de aici chiar daca nu stiu daca voi mai face FIV!




Gabi si Moni cea obraznicuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Monica rubrica FIV nu va mai fi la fel fara tine! Mi-ar parea tare rau sa nu mai vii pe aici!
Tu, Anemona, Gabi, Tia, Monbb, cele ce ati reusit, ne dati noua celorlalte, multa speranta si incredere ca se poate! Fara incurajarile si experienta voastra noi nu am fi asa de optimiste!
tuturor,

Cami

Mergi la inceput