Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3)

Fetele din Usa,poftiti la o barfa! (3) | Autor: Veve

Link direct la acest mesaj



Alabama
Mihaelabebe-Athens
Arizona
Moniq(din martie?)
California
FLORYNA-Los Angeles
Gabbriela-Los Angeles (Buena Park)
Garofitza-San Diego
Iuliana-Gold River
Kim222-Laguna Hills
Lai -Bay Area
Ruxij-Sacramento
Connecticut
Alinuta-Stamford
Florida
Conchita
Elenalove27-Davie
mir1301-Ft Lauderdale
Georgia
aida_o-Atlanta
Cleomax-Atlanta
Illinois
Carolyne-Chicago (din aprilie)
danadarla-Chicago
mn-Chicago
petra-Chicago
PrInTeSs2- Chicago
Indiana
Amuleta-(in apropiere de Chicago)
Laura_Oprescu
Kansas
Crism
Maryland
Llaura-(DC area)
Massachusetts
Nedda-Boston
Michigan
ANDRUSHKA-Detroit(cum intri pe dreapta)
Ferigutza-Detroit
Oana_B
simonaM-Troy
Minnesota
Ancadm- Minneapolis/St. Paul
Mississippi
super-lia-Biloxi
Nevada
Calina73-Las Vegas
New Hampshire
Veve-North Conway
New Jersey
Roxy (incepand cu..?)
Laura Takacs-Flemington
New York
Iubibubi-New York
Ohio
Allya-Cleveland
bAlly-Akron
Pennsylvania
Ann Marie -Philadelphia
Monicutza3-Pittsburgh
Texas
lucamatei-Dallas
Washington
Lexi-Seattle
Wyoming
Silvia_popa-Laramie




Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

uita Veve ,ca eu sunt prima care intru aici...apropo de yahoo mesager...al meu este monacurteanu...asa ca pe mine ma gasiti tot timpul pt ca calculatorul meu e deschis non-stop...daca doriti sa vorbiti....ma gasiti in toate colturile...de mine nu scapati usormona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

frumoasa listuta!!! multumim, Vevertzului :)
sa anuntam inca de pe acum ca putem lasa ID-ul de pe yahoo messenger la Veve in inbox pe PM, ea va face o listuta pe care o va retransmite tuturr fetelor de pe acea listuta. ma ofer si eu ajutor la re-transmis, s-a mai oferit si Llaura. asta in situatia in care exista cateva fete care nu pot intra pe chat, deci ne putem vedea intr-o conferinta pe yahoo messenger.

Laura, mie imi merge bine cu Yves deocamdata, iti dau detalii dupa ce mi se usuca french manicure, acuma iti scriu cu degetele de la picioare, dupa cum vezi :))

da, seara e cel mai misto pentru chatuiala, abia astept sa ne reintalnim

Lai, ne-ai transmis starea de bine, senina mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuta spune:

Io m-am apucat de ardei umpluti! Asa imi petrec ziua de 8 martie! N-am ce face, mi-e pofta rau. Copilu' se joaca cu un pahar de plastic (ciudate gusturi are gargarita mea), eu mi-am instalat calculatorul in bucatarie si mai un ardei, mai un mesaj... Ce sa fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Lai din Ann Arbor in Detroit faci cam 50 de minute pe express, Ann Arbor e cam la 15 minute de unde locuiesc eu. Mai punem de-o petrecere atunci ca sa ma revansez eu ca am lipsit, da' sper ca nu prima saptamana de iulie ca-s in Florida ca de obicei

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

te invit si la mine Lai,la troy...eu stau 15 mile cu dequinder.poate imi face-ti si mie o vizita pe atunci?mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nedda spune:

Mai fetelor, da' stiu c-aveti viteza la scris nu gluma!!:)

Conchita si Veve, de unde cumparati produsele Yves Rocher? (Daca cumva ati zis la partea a 2-a si n-am vazut eu va rog redirectionati-ma!:) Parca m-ar interesa si pe mine sa vad cum sunt. Eu inca folosesc ce mi-am adus de-acasa din Ro, adica Lancome si alte amestecaturi de firme. Bine, nici nu pot sa zic ca sunt campioana la cosmeticale.

Alinuta, imi faci pofta cu ardeii umpluti!!:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Multumesc
Oana, daca vin, ar fi toata luna iulie, asa ca ai timp sa te intorci din Florida, nu punem de nici o pretrecere fara tine Si daca tot stai la 15 min. de Ann Arbor, poate vii si tu sa ma vizitezi pe mine
Mona, ce e dequinder?
In afara de masina se poate ajunge si altfel de la Ann Arbor la Detroit? (trenulet/autobuz/shuttle services/greyhound?)



Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelabebe spune:

Eu votez tot cu TJmaxx.E super si am gasit haine chiar si pt bb-ul meu.Meserie tata!Cat despre cosmetice,problema mare,ca eu le schimb tot timpul.Am ramas fidela doar vopselei de par L'Oreal si cremei de fata Nivea.Pt restul cosmeticelor de aproape 2 ani le tot incerc si incerc si incerc.Asa sunt eu,mai nehotarata.
Pupici!

mihaelaH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Nedda,la YR poti comanda prin posta sau on-line;
http://www.yvesrocherusa.com/shop_app/app_US/jms.jsp
on-line ajunge mai repede cu cateva zile;de obicei face maxim o saptamana.Intra pe site si comanda un catalog.Au o gramada de cadouase si oferte speciale.Eu sunt multumita de ele.

PS Fetele,celor care mi-ati trimis id-urile o sa va trimit listuta acum,cu ce s-a strans,in cazul in care vreti sa palavragiti in seara asta.Mai astept si de la celelalte.Oana_B,Iuliana si bAly,pe-ale voastre le-am pus din oficiu;sper sa nu ma ciufuliti!



Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Pai di ce VV ciufuleala? Ca ne scutesti de-un efort? De aia nici n-am trimis ca stiam ca-l ai

Oana_B

Mergi la inceput